Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Espace IV hamulec ręczny

05 Lip 2013 11:27 10737 6
  • Poziom 2  
    Witam. Jestem posiadaczem Renault Espace IV z 2002r ostatnio po wymianie klocków hamulcowych z tyłu świeci mi kontrolka SERWIS i P nie wiem co to może być. Przy wymianie w drugim kole był problem z linką od ręcznego i nie wiem jak to teraz naprawić. mam jeszcze luz na pedale hamulca i jak wciskam to dziwnie syczy, płynu hamulcowego jest pod dostatkiem. Proszę o jakieś porady :)
  • Poziom 42  
    Podłącz tester i dowiedz się czego elektronika ręcznego chce od Ciebie.
  • Poziom 35  
    daniello814 napisał:
    ostatnio po wymianie klocków hamulcowych

Jak cofnąłeś zaciski ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Zawsze syczy w tym aucie, to serwo.

Nie cofanie tłoczków jest problemem, problemem jest nie podpompowanie pedałem po wymianie klocków przed włączeniem ręcznego.

Jeśli ręczny działa podłączyć clipa wykasować defekty może będzie dobrze, jeśli nie to ręczny do naprawy.
  • Moderator Samochody
    Wczoraj robiłem scenica z takim samym problemem, cdif wywalił błąd zbyt dużego skoku linki hamulca, po skasowaniu ręczny działa i jest ok
  • Poziom 18  
    U mnie po podłączeniu pod komputer jest błąd -serwis p- którego nie można skasować po wymianie klocków. W serwisie powiedzieli ze koszt części 2.5tyś. zł plus koszt usługi.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    zdzislaw2 napisał:
    jest błąd -serwis p-

Nie ma takiego w clipie.

Cena za cały ręczny, z powodzeniem naprawiają to, oczywiście poza ASO, bo w ASO części nie znajdziesz do tego.