Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rekrutacja Politechnika Śląska Informatyka AEI Lista Rezerwowa

109877 11 Lip 2013 15:56 14934 53
 • #31
  kopi93
  Poziom 9  
  Tyle, że rok temu było o kilkaset miejsc więcej, może nawet ponad tysiąc więcej niż w tym roku. Ale jak to mówią nadzieja umiera ostatnia.
 • #32
  adamj1993
  Poziom 8  
  Witajcie,
  Ja również rezerwa na energetyce i jak na dzień dzisiejszy wątpię że się uda. Jestem 36 w kolejce. Ale no zobaczymy czy gdzieś będą uciekać. Ja dostałem się na AGH na inż.materiałową na wydziale inż.metali..
 • #33
  kostly
  Poziom 10  
  @kopi93 na nie których kierunkach owszem, na energetyce przyjęli 285 osób w tym roku, a mam informację, że rok temu limit miejsc był 296, ale może faktycznie rok temu przyjęli trochę ponad kreskę, mimo to jest nie wielka różnica, akurat na tym kierunku.

  @adamj1993 no to masz alternatywę;) Ja mam zapłacone jeszcze na politechnikę opolską. Do 14 lipca można się rezerwować, a póki co jestem na 32 miejscu na 60 miejsc(nie wiem ilu jest kandydatów w sumie). Można sprawdzać w trakcie rekrutacji swoją pozycję;)

  Jak nie uciekną z energetyki, to uciekną z innych kierunków, a politechnika śląska oferuje rezerwistom nabór uzupełniający, więc wtedy ewentualnie można się dokoptować na inny kierunek, a nie wierzę że wśród ludzi przyjętych, którzy oddali juz dokumenty, nie ma ludzi, którzy składali do wrocławia, czy na agh, a wyniki oni poznali przecież później;).

  Pożyjemy, zobaczymy. Dzisiaj dzwonili do mnie z rybnika, czy nie chcę studiować tam na wydziale zamiejscowym politechniki. Powiedziałem, że poczekam do końca rekrutacji, a w razie czego mogę iść do Opola;)
 • #34
  adamj1993
  Poziom 8  
  Ej a możesz podać numer z jakiego do Ciebie dzwonili? Bo mam w nieodebranch jakiś numer chyba ze śląska
 • #35
  kostly
  Poziom 10  
  32 429 57 60

  Jest to właśnie numer pani z dziekanatu w rybniku. Być może też do Ciebie dzwonili. Werbują osoby, bo pewnie nie wypełniły im się miejsca. Proponowali mi Inżynierię Środowiska ze specjalizacją energetyka komunalna.

  Jesteś z Wielunia, woj. łódzkie. Kandydowałeś na polibudę Łódzką? Miałbyś bliżej
 • #36
  adamj1993
  Poziom 8  
  Haha no to mnie Rybnik też zaprasza ;) Wolałbym odebrać telefon z Gliwic. Wiesz liczyłem że będzie mnie chętnych i może uda mi się wbić bez dodatkowego przedmiotu ( tak bylo rok temu) A ja startowałem ogólnie na geofizykę na AGH ale zabrakło mi 4 pkt czyli 1% z geografii rozszerzonej ;/. Poza tym Łódź ... nie podoba mi się to miasto.
 • #37
  kostly
  Poziom 10  
  Aha, rozumiem. rok temu na politechnice w Gliwicach liczyli jeszcze geografie, ja takze zdawalem na rozszerzeniu, byloby latwiej, a tak to tylko matematyka, ktora pisalem rok temu i poszla mi srednio. Załuję, że jej nie poprawialem. Też mam nadzieje jeszcze na te Gliwice, ale ciężko będzie..
 • #38
  adamj1993
  Poziom 8  
  Ja chciałbym gdyby nie energetyka na mechanikę ale pewnie tam też ludzie w rezerwach czekają
 • #39
  kostly
  Poziom 10  
  15 lipca pewnie będziemy wiedzieć nieco więcej;)
 • #40
  Obywatel LutZek
  Poziom 13  
  adamj1993, ?uniwersytet śląski ma bardzo dobry instytut fizyki i prowadzona tam też jest geofizyka.
 • #41
  19aroo93
  Poziom 8  
  siema:), orientuje się ktoś ilu było chętnych na elektrykę oraz górnictwo w Gliwicach i ile miejsc oferowali na tych kierunkach?
 • #42
  Angorseth
  Poziom 1  
  Witam wszystkich. Mam pytanie nie wiecie gdzie na wydziale elektrycznym można odebrać dokumenty w związku z rezygnacją z przyjęcia na studia?
 • #43
  adamj1993
  Poziom 8  
  Niestety Obywatel na UŚ już za późno i na dodatek nie jetem pewny jak pracodawcy patrzą na absolwentów z takich dziedzin po UŚ np. po trzech latach licencjat a na AGH już inżynier.
 • #44
  kostly
  Poziom 10  
  Swego czasu sam interesowałem się Geofizyką i z tego co wiem to wydział Nauk o Ziemii na UŚ jest jednym z lepszych w Polsce. Geofizyka jest tylko na dwóch uczelniach, na UŚu i AGH, więc mało powinno być specjalistów z tej dziedziny (No w zasadzie na AGH na innych kierunkach mogą wybrać specjalizację geofizyczną...)
 • #45
  Adrianov
  Poziom 8  
  Można się dowiedzieć jaki był próg punktowy na AIR na wydziale AEiI?
 • #46
  pawelooss
  Poziom 11  
  Cytat:
  Automatyka i Robotyka studia stacjonarne: 190 miejsc, 161 przyjętych, 29 proponowanych do przyjęcia, 97 osób na liście rezerwowej, ostatnia osoba na liście zakwalifikowanych do przyjęcia miała 68 punktów
 • #47
  kostly
  Poziom 10  
  Są już wyniki, miejsca prawie na każdym kierunku, ale akurat nie energetyka;( Startuje ktoś na coś z naboru uzupełniajacego? Mozecie w ogóle wziąść udział w tym systemie? Bo ja jak próbuję dołączyć się do rekrutacji uzupełniajacej to mam napisane, ze jeszcze się nie rozpoczęła
 • #48
  sylf56
  Poziom 2  
  Witam,
  Mam pytanie po II naborze, który dzisiaj ogłosili nadal jestem na na liście rezerwowej (druga w kolejce), czy mam jakiekolwiek szanse na dostanie się?
  mam teraz czekać, aż ktoś zrezygnuje, bo na harmonogramie nie jest napisane o osobach z list rezerwowych. Z góry dziękuję.
 • #49
  kostly
  Poziom 10  
  Sam jestem ciekawy, czy są jakieś szanse. Wprawdzie jestem dużo dalej i startuje na inny kierunek, ale Ty, jako że jesteś 2 miała byś duże szanse
 • #50
  24121967
  Poziom 12  
  Na pewno nie czekaj, listy rezerwowe są kasowane, zapisz się na nowo. A druga jesteś na jaki kierunek ?
 • #51
  sylf56
  Poziom 2  
  Technologia Chemiczna, czyli nie ma szans, żebym studiowała na TCH?
 • #52
  kostly
  Poziom 10  
  Dziwne, że Cię nie zakwalifikowali, skoro dali TCH jako kierunek do wyboru w naborze uzupełniającym ;o
 • #53
  sylf56
  Poziom 2  
  To prawda TCH jest w naborze uzupełniającym, ale w Dąbrowie Górniczej, a ja chciałam iść do Gliwic.
  Dzwoniłam do dziekanatu powiedzieli, że nie ma już list rezerwowych, teraz liczą się tylko kierunki na których jest jeszcze wolne miejsce, być może w naborze II (wrześniowym) będą wolne miejsca na TCH w Gliwicach.

  Teraz mam problem czy wybrać Transport czy iść na TCH do Dąbrowy (jednak słyszałam, że Dąbrowa Górnicza ma bardzo złą renomę).
 • #54
  kopi93
  Poziom 9  
  Na górnictwo jest próg ponad 50 pkt.