Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rekrutacja Politechnika Śląska Informatyka AEI Lista Rezerwowa

109877 11 Lip 2013 15:56 14934 53
    kopi93
    Poziom 9  
    Tyle, że rok temu było o kilkaset miejsc więcej, może nawet ponad tysiąc więcej niż w tym roku. Ale jak to mówią nadzieja umiera ostatnia.
    adamj1993
    Poziom 8  
    Witajcie,
    Ja również rezerwa na energetyce i jak na dzień dzisiejszy wątpię że się uda. Jestem 36 w kolejce. Ale no zobaczymy czy gdzieś będą uciekać. Ja dostałem się na AGH na inż.materiałową na wydziale inż.metali..
    kostly
    Poziom 10  
    @kopi93 na nie których kierunkach owszem, na energetyce przyjęli 285 osób w tym roku, a mam informację, że rok temu limit miejsc był 296, ale może faktycznie rok temu przyjęli trochę ponad kreskę, mimo to jest nie wielka różnica, akurat na tym kierunku.

@adamj1993 no to masz alternatywę;) Ja mam zapłacone jeszcze na politechnikę opolską. Do 14 lipca można się rezerwować, a póki co jestem na 32 miejscu na 60 miejsc(nie wiem ilu jest kandydatów w sumie). Można sprawdzać w trakcie rekrutacji swoją pozycję;)

Jak nie uciekną z energetyki, to uciekną z innych kierunków, a politechnika śląska oferuje rezerwistom nabór uzupełniający, więc wtedy ewentualnie można się dokoptować na inny kierunek, a nie wierzę że wśród ludzi przyjętych, którzy oddali juz dokumenty, nie ma ludzi, którzy składali do wrocławia, czy na agh, a wyniki oni poznali przecież później;).

Pożyjemy, zobaczymy. Dzisiaj dzwonili do mnie z rybnika, czy nie chcę studiować tam na wydziale zamiejscowym politechniki. Powiedziałem, że poczekam do końca rekrutacji, a w razie czego mogę iść do Opola;)
    adamj1993
    Poziom 8  
    Ej a możesz podać numer z jakiego do Ciebie dzwonili? Bo mam w nieodebranch jakiś numer chyba ze śląska
    kostly
    Poziom 10  
    32 429 57 60

Jest to właśnie numer pani z dziekanatu w rybniku. Być może też do Ciebie dzwonili. Werbują osoby, bo pewnie nie wypełniły im się miejsca. Proponowali mi Inżynierię Środowiska ze specjalizacją energetyka komunalna.

Jesteś z Wielunia, woj. łódzkie. Kandydowałeś na polibudę Łódzką? Miałbyś bliżej
    adamj1993
    Poziom 8  
    Haha no to mnie Rybnik też zaprasza ;) Wolałbym odebrać telefon z Gliwic. Wiesz liczyłem że będzie mnie chętnych i może uda mi się wbić bez dodatkowego przedmiotu ( tak bylo rok temu) A ja startowałem ogólnie na geofizykę na AGH ale zabrakło mi 4 pkt czyli 1% z geografii rozszerzonej ;/. Poza tym Łódź ... nie podoba mi się to miasto.
    kostly
    Poziom 10  
    Aha, rozumiem. rok temu na politechnice w Gliwicach liczyli jeszcze geografie, ja takze zdawalem na rozszerzeniu, byloby latwiej, a tak to tylko matematyka, ktora pisalem rok temu i poszla mi srednio. Załuję, że jej nie poprawialem. Też mam nadzieje jeszcze na te Gliwice, ale ciężko będzie..
    adamj1993
    Poziom 8  
    Ja chciałbym gdyby nie energetyka na mechanikę ale pewnie tam też ludzie w rezerwach czekają
    kostly
    Poziom 10  
    15 lipca pewnie będziemy wiedzieć nieco więcej;)
    Obywatel LutZek
    Poziom 13  
    adamj1993, ?uniwersytet śląski ma bardzo dobry instytut fizyki i prowadzona tam też jest geofizyka.
    19aroo93
    Poziom 8  
    siema:), orientuje się ktoś ilu było chętnych na elektrykę oraz górnictwo w Gliwicach i ile miejsc oferowali na tych kierunkach?
    Angorseth
    Poziom 1  
    Witam wszystkich. Mam pytanie nie wiecie gdzie na wydziale elektrycznym można odebrać dokumenty w związku z rezygnacją z przyjęcia na studia?
    adamj1993
    Poziom 8  
    Niestety Obywatel na UŚ już za późno i na dodatek nie jetem pewny jak pracodawcy patrzą na absolwentów z takich dziedzin po UŚ np. po trzech latach licencjat a na AGH już inżynier.
    kostly
    Poziom 10  
    Swego czasu sam interesowałem się Geofizyką i z tego co wiem to wydział Nauk o Ziemii na UŚ jest jednym z lepszych w Polsce. Geofizyka jest tylko na dwóch uczelniach, na UŚu i AGH, więc mało powinno być specjalistów z tej dziedziny (No w zasadzie na AGH na innych kierunkach mogą wybrać specjalizację geofizyczną...)
    Adrianov
    Poziom 8  
    Można się dowiedzieć jaki był próg punktowy na AIR na wydziale AEiI?
    pawelooss
    Poziom 11  
    Cytat:
    Automatyka i Robotyka studia stacjonarne: 190 miejsc, 161 przyjętych, 29 proponowanych do przyjęcia, 97 osób na liście rezerwowej, ostatnia osoba na liście zakwalifikowanych do przyjęcia miała 68 punktów
    kostly
    Poziom 10  
    Są już wyniki, miejsca prawie na każdym kierunku, ale akurat nie energetyka;( Startuje ktoś na coś z naboru uzupełniajacego? Mozecie w ogóle wziąść udział w tym systemie? Bo ja jak próbuję dołączyć się do rekrutacji uzupełniajacej to mam napisane, ze jeszcze się nie rozpoczęła
    sylf56
    Poziom 2  
    Witam,
    Mam pytanie po II naborze, który dzisiaj ogłosili nadal jestem na na liście rezerwowej (druga w kolejce), czy mam jakiekolwiek szanse na dostanie się?
    mam teraz czekać, aż ktoś zrezygnuje, bo na harmonogramie nie jest napisane o osobach z list rezerwowych. Z góry dziękuję.
    kostly
    Poziom 10  
    Sam jestem ciekawy, czy są jakieś szanse. Wprawdzie jestem dużo dalej i startuje na inny kierunek, ale Ty, jako że jesteś 2 miała byś duże szanse
    24121967
    Poziom 12  
    Na pewno nie czekaj, listy rezerwowe są kasowane, zapisz się na nowo. A druga jesteś na jaki kierunek ?
    sylf56
    Poziom 2  
    Technologia Chemiczna, czyli nie ma szans, żebym studiowała na TCH?
    kostly
    Poziom 10  
    Dziwne, że Cię nie zakwalifikowali, skoro dali TCH jako kierunek do wyboru w naborze uzupełniającym ;o
    sylf56
    Poziom 2  
    To prawda TCH jest w naborze uzupełniającym, ale w Dąbrowie Górniczej, a ja chciałam iść do Gliwic.
    Dzwoniłam do dziekanatu powiedzieli, że nie ma już list rezerwowych, teraz liczą się tylko kierunki na których jest jeszcze wolne miejsce, być może w naborze II (wrześniowym) będą wolne miejsca na TCH w Gliwicach.

Teraz mam problem czy wybrać Transport czy iść na TCH do Dąbrowy (jednak słyszałam, że Dąbrowa Górnicza ma bardzo złą renomę).
    kopi93
    Poziom 9  
    Na górnictwo jest próg ponad 50 pkt.