Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zgrać zawartość PVR z dekodera HD 3830CD sieci kablowej Vectra?

Karoltgvb 06 Lip 2013 12:22 2517 2
 • #1 06 Lip 2013 12:22
  Karoltgvb
  Poziom 8  

  Witam.
  Nie wiem, czy ten temat był już tu podejmowany, czy też nie, niemniej jednak nie znalazłem nigdzie żadnej odpowiedzi, więc stawiam niniejsze pytanie tutaj:
  Jak zgrać zawartość dysku dekodera PVR HD 3830CD sieci kablowej Vectra ? Rozkręcanie dekodera i wyjmowanie dysku nie wchodzi w grę. Zgrywanie za pomocą kabli euro i/lub czincz na magnetowid mija się z celem z powodu znacznego pogorszenia jakości. Zgrywanie na stacjonarną nagrywarkę DVD jest czasochłonne i wiele z nagrań posiada blokadę nagrywania (pojawia się komunikat "Wykryto blokadę sygnału" i nagrywarka (LG z HDD) wyłącza się). Czy da się to zrobić w jeszcze inny sposób, a jeśli to zrobię, czy pliki pozyskane z tego dekodera będą w ogóle możliwe do odtworzenia gdziekolwiek indziej?

 • #2 06 Lip 2013 19:50
  h jaworski
  Poziom 39  

  Karoltgvb napisał:
  Czy da się to zrobić w jeszcze inny sposób
  Pewnie inaczej się nie da. Prawdopodobnie nawet jak byś rozkręcił dekoder i podłączył do komputera to też nic nie ściągniesz bo system plików na dysku jest często pisany specjalnie do danego urządzenia. Poczytaj na forum o próbach zczytania dysków z cyfrowego polsatu, podłączonych do tv itp. To taka sobie walka z piractwem.

 • #3 22 Cze 2016 19:33
  Karoltgvb
  Poziom 8  

  Wolę nie ingerować we wnętrze dekodera. Najlepszym rozwiązaniem które stosuję jest zgrywanie treści przy pomocy stacjonarnej nagrywarki DVD lub VHS (jeśli występują blokady nagrywania).

 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME