Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konto Administrator. Konto zniknęło po dodaniu nowego. Jak przywrócić?

05 Mar 2005 20:34 2568 9
 • Poziom 10  
  Witam.Pomoże ktoś głupkowi?W xp.miałem dwa konta,administrator i gość.
  Dodałem kolejne,które też musiało mieć upr.administratora i to poprzednie znikło.Nie mam pojęcia jak go przywrócić,a muszę bo znikła mi np.cała poczta na tym nowym i parę programów.Proszę pisać jak dla lamera czy jakoś tak, ( znaczy się żebym zrozumiał)
  Co za młot ze mnie!!!!!!!!
 • Poziom 39  
  i co nie da się w panelu sterowania /zarządzanie kontami włączyć tego starego? ,a może inaczej ,może w momencie zmian które dokonałeś został utwożony punkt przywracania, więc przywróć do poprzedniego stanu
  żle ,w panelu narzędzia administracyjne -i tam na konkretnym koncie prawym klawiszem i sobie mieszaj
 • Poziom 15  
  Napiszę, jak odzyskać dane bez odzyskiwania konta. Zakładam, że masz system na C:

  Wchodzisz Mój komputer->(C:)->
  Będziesz musiał wcisnąć Pokaż folder, czy jakoś tak->Documents and Settings->[Nazwa konta starego]-> tutaj znajdziesz Pulpit, Dane Aplikacji, itp.
  życzę powodzenia, w razie problemów odsyłam na PW
 • Poziom 10  
  :arrow: jannaszek,no niestety się nie da.Po Instalacji nowego tamto znikło z panelu,chociaż fizycznie jest bo przekopiowałem dane z niego na to nowe.W momencie zmian też nic z tego ,nie ma wcześniejszych punktów niestety.
  :arrow: bifi ; tak system mam na c.Trochę już pokombinowałem i jak wcześniej napisałem przeniosłem wszystko total comanderem na to nowe,ale i tak się trochę poknociło.Nie ma prostszych sposobów?
  Jak tak już jest to niech to będzie przestrogą dla innych,bo można namieszać.
  Dzięki
 • Poziom 39  
  sam nie mam w tym wprawy ,i już nieraz zaprzepaściłem jakies konto
 • Poziom 16  
  przed zalogowaniem wcisnij CTRL+ALT+DEL(albo 2 razy pod rząd) i w zakładne uzytkownicy wpisz ADMINISTRATOR, powinno Ci wejsc w to konto, albo jest jeszcze opcja w programie TweakXP pokazywania kont i ich ukrywania, ja mialem to samo co ty i ten program mi pomógł odkrywa w logowaniu konto administratora (www.programs.pl - powinien byc ten programik wersja 4)

  Pozdrawiam
 • Poziom 10  
  Dzięki, będę próbował.
 • Poziom 39  
  jonek tworząc nowe konto administratora skasował zdaje się stare ,bo to trzeba tworzyć konto bez uprawnień admina ,a odopiero potem można nadac mu uprawnienia coś mi tak sięprzypomina ,ale trzeba poczytać
  TweakXP-tak jest niezły ,ale to konto musi być
 • Pomocny post
  Poziom 24  
  Witam!! Zrestartuj kompa i uruchom go w trybie awaryjnym (wciskajac f8 przy starcie kompa przed botowaniem sie windy). Tam znajdziesz toje zagubione konto lub nadrzednego nad adminem w windzie administratora. Bedziesz mogl w tym nadrzednym adminie grzebac w ustawieniach normalnego admina w windzie (no chyba ze ktos byl madrzejszy od Ciebie i wczesniej tego admina "goru" zabezpieczyl haslem). Pozdrawiam powodzonka!!
 • Poziom 10  
  Temat zakończony.Naprawiłem