Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

metaliczny stukot klimatyzacji mb e klasa

07 Lip 2013 09:21 1122 4
  • Poziom 8  
    Witam posiadam mercedesa e klase 1997r 2.3 (okular). i mam taki problem z klimatyzacją (klimatyzacja manualna) ponieważ pojechałem żeby ją nabić wspomnę żę przed nabiciem chłodziła tylko stwierdziłem żę przydałoby sie ją dobić i odgrzybić no i nabiłem i pojawił sie problem ponieważ po nabiciu klimatyzacji pojawił sie jakiś dziwny hałas prawdopodobnie ze sprężarki, klimatyzacja chłodzi bardzo dobrze tylko ten stukot jest, wydaje mi sie że na wyższych obrotach tego nie ma. Wiec moje pytanie brzmi czy ktoś już spotkał sie z takim czymś bądz pomysły skąd ten hałas może sie pojawiać...? Aczkolwiek podpytałem znajomych mechaników i stwierdzili że mogli nabić zadużo oleju do pompy co sądzicie o tym? Z góry dzieki za pomoc.
  • Poziom 39  
    Oleju zaczej za mało choć trzeba ustalić czy hałasuje koło pasowe czy wnętsze sprężarki.
  • Poziom 8  
    wiesz co po właczeniu klimatyzacji o drazu nie hałasuje (mimo że sprężarka już pracuje bo sprzegło je włączyło) tylko po pewnym czasie zaczyna nie wiem jak ciśnienie sie zwiększa, jutro jestem umówiony do specjalisty od klimatyzacji i sie dowiem dokładnie czy sprężąrka do wymiany czy jakaś inna wada

pozdrawiam
  • Poziom 39  
    Wentylator się uruchamia?
  • Poziom 8  
    wszystko działa jak należy po nabiciu bardzo dobrze chłodzi tylko chałasuje coś poprostu stuka i to prawdopodobnie w sprężąrce, ponieważ rolka napinacza i teleskop napinacza został wymieniony, a co najlepsze to przed nabiciem również chłodziła dobrze ale nic nie stukało tylko stwierdziłem że po 2 latach przydałoby sie zrobić przegląd i dobić...