Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pomozcie błagam! Namieszałem z Samsungiem C100!!!

SeteK 05 Mar 2005 22:39 1062 3
    SeteK
    Level 2  
    Wzialem, postanowilem sioe pobawic MASTERPWD wiecie - *#9998*masterpwd# i wzialem nacisnalem najpierw Inicjalizacja (w MENU -> USTAIWENIA -> PROFIL UZYTKOWNIKA -> ZARZADZAINIE PLIKAMI), a potem Przeł tabicy.. i zauwazylem ze mi usunelo wszystkie tapety ktore wgralem do kom i dzwonki.. na pocztku mi nie chcailo w ogole wejdz to TAPETY ale jakos sie udalo zmienic na podstawowa jakas... teraz chce dzwonek jakis ustawic i tu sei zaczyna problem... wchodze do DZWONKI i jest (bo to byl przeslay przez kabel dzwonek) ODCZYTYWANIE PLIKU czy jakos tak smile.gif i tu sie wiesza kom... znaczy sie sa dzwieki itd ale jest zwiecha, taka jak w przypadku gdy sie wpisze zla nazwe w usuwanie plikow... myslalem ze to wina ze jest ustawiony dzwonek ktorego juz nie ma.. ale wgralem go jeszer raz do telefonu i nadal to samo:/ (wgralem pod ta nazwa co byla kiedys).... pomocy! jejku wole nie myslec co bedzie gdy cos z kom zrobilem :/ rodzcie mnie zabiaja :/ jakby co to kontakt ze mna : gg:5747440 tlen: oseteko(malpa)tlen.pl mail:setek@vp.pl PROSZE POMOZCIE MI!!!!! DODAM ZE JEST TO SAMSUNG C100
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    SeteK
    Level 2  
    Czyli co mam zrobic???
    bolo16
    Level 15  
    Witam
    Częsty przypadek po MASTERPWD. Można popróbować zrobić full flasha - załadować cały firmware i eprom od nowa, lub jeżeli masz fona na gwarancji - udać się do serwisu.
    pozdro
    bolo16