Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Leon 1.9 TDI ARL - słaba reakcja na gaz po wcisnięciu pedała na maxa

07 Lip 2013 23:12 4347 8
  • Poziom 10  
    Witam. Mam Leona 1.9 TDI ARL po modzie, na razie słabo, bo 183KM 383nm. Problemem jest to, że samochód słabo reaguje na wciśniecie gazu; tragedii nie ma, ale szału tym bardziej. Jak wcisnę gaz, to 2-3 sekundy nic, jak nie wciskam na maxa, tylko powoli jedzie normalnie.
    Opis autka: po wymianie turba, ponieważ rozsypało się; wymieniony zawór n75; pompki na podmianę przepływomierz wymieniony wraz z pedałem gazu; EGR też podmieniłem. Brak błędów.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    Może masz za małą dawkę paliwa na pompie wtryskowej ustawioną? Ja miałem taką powolną reakcję na gaz w Passacie, gdy była zbyt mała dawka na pompie.
  • Poziom 10  
    nie nie
  • Poziom 34  
    kolego lenti niemyl starego paska na pompie z takim autem jaki ma kolega z problemem.
    jak chodzil dobrze zanm sie turbo rozsypalo to szukaj w zlym montazu badz turbo masz tak ustawione ze z tego nic niebedzie.
  • Poziom 10  
    auto kupione z francji na tamtym turbie kolego też tak samo było
  • Poziom 1  
    a moze jakas nieszczelnosc na rurach, ja mialem taki sam objaw w vw touran tez po regeneracji turba, pedal gazu na maxa i oczekiwanie na moc, okazalo sie ze mialem dziure w rurce od egru ktura wychodzi od kolektora. zaspawalem i moc wrucila.
  • Poziom 10  
    widzisz tego nie sprawdziłem egr się poci ale jest sprawny sprawdze to

Dodano po 1 [minuty]:

ogólnie samochód jezdzi super tylko z ta reakcją jest problem a tak to ciągnie jak ta lala
  • Poziom 10  
    jest to dosyć częsty problem w arl
  • Poziom 10  
    Ma ktoś jakiś pomysł