Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instalacja windows 7 - Po wyborze języka ukazuje się okno początkowe..

damiangxxx 08 Lip 2013 07:19 2163 12
  • #1 08 Lip 2013 07:19
    damiangxxx
    Poziom 7  

witam. mam straszny problem z instalatorem windows 7 na netbooku MSi u270. Instaluje system z pendrive'a wszystko uruchamia się poprawnie... problem zaczyna się gdy ukazuje się ekran z wyborem języka, czasu i wyborem godziny
    Klikam dalej i ukazuje się ekran na którym widnieje Windows 7 i opcja "zainstaluj system"
    Tak jakby na odpalonym windowsie uruchomic plytke z systemem. Instalacja nie idzie dalej bo za każdym razem się to pojawia..;/
    ma ktoś może pomysł co może się dziać? dodam że zarówno wersja 32 bit jak i 64 bit powoduje to samo.

0 12
  • #2 08 Lip 2013 08:31
    Arczizioom
    Poziom 23  

Jest poprawnie klikasz zainstaluj teraz.

0
  • #3 08 Lip 2013 08:34
    damiangxxx
    Poziom 7  

ale wtedy instalacja startuje od początku.. później wybieram dysk, formatuje, później ukazuje się okno gdzie procentowo pokazane jest kopiowanie plików, następnie komputer uruchamia się ponownie i jest okno wyboru języka. po kliknięciu w nim dalej znów pojawia się to okno z przyciskiem "zainstaluj teraz". Przepraszam wczesniej przez pomyłkę napisałem zainstaluj system

0
  • #4 08 Lip 2013 08:35
    Arczizioom
    Poziom 23  

Bo ponownie startuje z pendrive. Podczas uruchamiania ponownego wyjmij pendrive i włóż po załadowaniu systemu.

1
  • #5 08 Lip 2013 08:44
    tronic1
    Spec od komputerów

Lub w trakcie restartu wejdź do biosa i zmień bootowanie na HDD.

0
  • #6 08 Lip 2013 08:48
    damiangxxx
    Poziom 7  

nie nie, źle mnie zrozumieliście. Już po restarcie pokazuje się powtórnie okno instalatora, w którym jest opcja wyboru języka, formatu godziny i waluty ( zresztą tak jak na obrazku), a od razu po kliknięciu przycisku dalej pojawia się ten ekran z przyciskiem "zainstaluj teraz" :/

0
  • #7 08 Lip 2013 08:50
    Arczizioom
    Poziom 23  

Dobrze Cie zrozumieliśmy. Po restarcie komp startuje z pena. Albo go wyjmij na czas restartu albo jak pisze kolega wyżej zmień priorytet najwyższy w BIOSie na HDD.

0
  • #8 08 Lip 2013 08:59
    damiangxxx
    Poziom 7  

nic z tego, po wyjęciu pena na czas restartu, dzieje się tak samo.. włącza się ciąg dalszy instalacji a następnie po wyborze języka znów to samo;/

0
  • #9 08 Lip 2013 09:02
    Arczizioom
    Poziom 23  

Nie możliwe. Za krótko go wyjmujesz. Wyjmij i czekaj aż się załaduje winda. Najlepiej zmień kolejność dysków w czasie restartu i będzie najpewniej.

0
  • #11 08 Lip 2013 09:23
    damiangxxx
    Poziom 7  

w biosie najwyzszy priorytet ma hdd, ustawilem dopiero na koncu pendrive'a. Czytam też inne tematy na internecie ale niewiele mi to pomaga.. ktoś nawet napisał "Spróbuj wsadzić inna kość pamięci RAM i zobacz co się będzie działo.
    Jeśli nie masz skąd wziąć to spróbuj zamienić kości miejscami ( jeśli są dwie )" ale nie wiem co przez to da się osiągnąć.
    Problem nie ustępuje a robię to według instrukcji. Instalowałem juz windowsa wiele razy i nigdy się z czyms takim nie spotkałem;/

0
  • Pomocny post
    #12 08 Lip 2013 09:28
    Arczizioom
    Poziom 23  

Zrób taki myk iż w czasie restartu wyłącz komputer całkowicie i po chwili włącz. Może faktycznie pamięć RAM się nie zeruje (co jest mało prawdopodobne).

0
  • #13 08 Lip 2013 10:19
    451317
    Użytkownik usunął konto