Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Universalny pilot AG83 - Pilot universalny AG83 jak zaprogramować

08 Lip 2013 12:42 16044 10
  • Poziom 11  
    Witam dziś kupiłem pilot do TV na allegro, jednak nie wiem jak go zaprogramować,aby telewizor go widział wciskałem każdy przycisk i zero reakcji telewizor to Daewoo, ale to raczej nie ma znaczenia. Pilot to AG83 wstawiam jego zdjęcie.Bardzo proszę o pomoc starego pilota już niestety nie posiadam.

Proszę przeczytać:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=9767614#9767614
    [_P_]

Universalny pilot AG83 - Pilot universalny AG83 jak zaprogramować
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    W instrukcji szukałeś?
  • Poziom 11  
    Nie dostałem instrukcji właśnie a nie będę odsyłał pilota bo nawet teraz nie mam jak.Wiem,że to musi być jakaś kombinacja klawiszy może ktoś wie jak się to programuje ?
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Instrukcja jest w necie. Albo spróbuj tak http://www.piloty.republika.pl/programowanie.html
    Znalazłem opinie o tym pilocie, jako jeden z najgorszych pilotów na polskim rynku (z 7 sztuk występujących). Cena od 2 zł do 10zł. Brak funkcji samouczenia się.
  • Poziom 11  
    Niestety żaden ze sposobów wymienionych na stronie nie pomógł.
    ---
    Refresh ktoś ma jakiś pomysł?

Moderowany przez _PREDATOR_:

Nie pisz posta pod postem!
    Refresh :arrow: Universalny pilot AG83 - Pilot universalny AG83 jak zaprogramować

• Poziom 1  
    witam jest istrukcja wyśle ći na imejla cacper12(malpa)interia.pl

Dodano po 2 [minuty]:

mam mało postuf i niemoge wysłac linku ale wnecie jest bo znalazłem . kupiłem pilota i czekam na pszesyłke i tylko wpisać kody z istrukcji pod model pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Też mnie oszwabili na tym pilocie, Sprawdzałem na 3 urządzeniach na 2 sposoby i można tylko stwierdzić istnienie tandetnej diody koloru różowego .
  • Poziom 10  
    Witam,

kupiłem 3 takie piloty o oznaczeniu AG83, męczyłem się z programowaniem parę dni i udało się.
    Problemem w moim przypadku były słabe baterie, choć czerwona kontrolka świeciła się nie można było ich zaprogramować.
    Z nowymi bateriami wszystkie piloty dały się bez problemu zaprogramować, automatyczne wyszukiwanie też działa.

Minusem jest to że klawisze lubią się blokować oraz to że po wyjęciu baterii pilot nie pamięta zapisanych kodów, trzeba wprowadzać od nowa kod przy wymianie baterii.

Cena pilota to ok 10zł więc nie można za dużo wymagać,
    ogólnie polecam, wszystkie potrzebne funkcje TV obsługuje.

Pamiętajcie o sprawnych lub nowych bateriach :)
  • Poziom 41  
    JanuszB307 napisał:
    kupiłem 3 takie piloty o oznaczeniu AG83, męczyłem się z programowaniem parę dni i udało się.
    Problemem w moim przypadku były słabe baterie
    I warto było się męczyć :?: , aby dojść do tego wniosku:
    JanuszB307 napisał:
    Pamiętajcie o sprawnych lub nowych bateriach
    Przecież jest to "oczywista, oczywistość". :D
  • Poziom 10  
    gumisie napisał:
    I warto było się męczyć , aby dojść do tego wniosku:

Warto było bo piloty tanie a działają, oczywiście nie siedziałem nad tym parę dni po 12 godzin tylko po paręnaście minut dziennie :)

gumisie napisał:
    Przecież jest to "oczywista, oczywistość".

Taka oczywistość że te pierwsze baterie też były nowe ale prawdopodobnie leżaki a skutek jak wyżej.
    Inne nowe baterie sprawdziłem już miernikiem i sukces :)
    Pozdrawiam cierpliwych :D