Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kingway hooligan 4t - problem z odpaleniem

08 Lip 2013 15:27 1287 2
  • Poziom 2  
    Siema , mam problem a mianowicie dostałem skuter od wójka dał mi papiery itp ale nie ważne wsiadłem na niego odpaliłem z kopki ponieważ akumulator nie ma elektrolitu wsiadłem pojeździłem z 6 godzin wszystko było okey ... za 3 dni przyjechałem bo chciałem go zabrać do miasta niestety jechał i strzelił pasek napędowy zostawiłem u kolegi i przyjechałem na drugi dzień z nowym paskiem , wymieniłem pasek ale skuter niechciał odpalić więc go tam zostawiłem i pojechałem do domu .Ojciec kolegi znał się na tym troszeczke powiedział że nie dostaje paliwa coś tam porobił i teraz już dostaje ale dalej nie odpala czego to może być przyczyna ja osobuiście sądziłem że gaźnik ale podczas naprawy ojciec kolegi mówił że się odzywał chciał zapalić jak go zalewał w czym może być problem ? dodam że skuter długo stał ... prosze o pomoc jutro z ojcem jade po akumulator i po moduł zapłonowy czy to może być wina modułu ?
  • Poziom 8  
    nie bardzo to wszysto zrozumiałem wina modułu moze byc ze skuter nie chce odpalic a to ze przerywa to: nie dostaje paliwa, moze byc ciut wody w baku i dlatego przerywa, zapłon ;)
  • Poziom 2  
    co byś mi proponował zrobic ? jutro wymieniam akumulator i moduł moze coś pomoże nie mam pojęcia :(