Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mińsk 10 - Co to jest za część? [Zdjęcie]

08 Lip 2013 21:37 1890 4
  • Poziom 14  
    Mam problem z lodówką, obecnie jak się włączy to działa normalnie przez 10 sekund i wyłącza na 30 sekund i cykl się powtarza.
    Wyczytałem gdzieś że uszkodzonym elementem może być to które załączam do posta.
    W tej części przez 10 sekund, spiralka nagrzewa się do czerwoności po prostu świeci i lodówka się wyłącza (styki przeskakują w tym urządzeniu i wyłącza się). Po 30 sekundach jak ostygnie znowu się załączy na 10 sekund i proces się powtarza.

Moje pytanie brzmi jak nazywa się ten element i gdzie go można kupić. Teraz nie wiem czego w ogóle mam szukać w internecie.
    Proszę o pomoc
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    smyk84 napisał:
    jak nazywa się ten element

To przekaźnik rozruchowy. Jego działanie w opisany przez Ciebie sposób, wskazuje na uszkodzenie sprężarki.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 14  
    nares napisał:
    smyk84 napisał:
    jak nazywa się ten element

To przekaźnik rozruchowy. Jego działanie w opisany przez Ciebie sposób, wskazuje na uszkodzenie sprężarki.

Witam, a mam pytanie czy można jakoś określić jakich parametrów potrzebny jest ten "przekaźnik rozruchowy" ?
  • Specjalista AGD
    Nie szukaj bo szkoda czasu.

nares napisał:
    Jego działanie w opisany przez Ciebie sposób, wskazuje na uszkodzenie sprężarki.
  • Poziom 13  
    Opisany sposób wyłączenia wskazuje ,że agregat pobiera za duży prąd i termik ( zabezpieczenie przed spaleniem ) wyłącza do momentu ostygnięcia . Kupić nową lodówkę lub wymienić agregat