Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

FERMAX MINIKIT 1502 - Poznań, Domofon Fermax, słuchawka do wymiany

ARTEKPOZNAN 09 Jul 2013 19:30 5181 7
 • #1
  ARTEKPOZNAN
  Level 11  
  Witam
  Potrzebne rozwiązanie:
  Domofon jest sprawy,można dzwonić z zewnątrz i słychać dzwonienie w domu, ale nie można się komunikować ponieważ słuchawka jest 100% zniszczona, pogryziona przez psa, rozsypana, brak części,
  Domofon to FERMAX natynkowy, nie mogę nigdzie pełnej nazwy znaleźć (bo brak opisu na domofonie,załączam fotki)ale to któryś z MINIKIT 1502 lub 1501 , zależy nam na zakupie samej słuchawki, ponieważ rodzina jest w trudnej sytuacji finansowej i zakup całego domofonu to duży wydatek, wszystko z reszta działa, jedynie słuchawka jest zniszczona.Napisałem do producenta, do wszystkich przedstawicieli w Polsce i nikt nie odpowiedział.Gdzie można kupić całą sprawną słuchawkę i jaka by był cena, jestem z Poznania.Zdjęcie przedstawia część domofonu , który mamy bez tej słuchawki.Budżet pozwala na zakup , którego całkowity koszt nie przekroczy 30zł
  to zdjęcie tego co wisi w mieszkaniu, słuchawka jest w strzępach, praktycznie poza częścią obudowy brak wnętrzności.

  http://www.fermax.pl/secciones/downloads/index.aspx
  u góry są wszelkie schematy

  Jest mini kit 1502 1NR natynkowy lub 1501 2NR FERMAX MINIKIT 1502 - Poznań, Domofon Fermax, słuchawka do wymiany FERMAX MINIKIT 1502 - Poznań, Domofon Fermax, słuchawka do wymiany FERMAX MINIKIT 1502 - Poznań, Domofon Fermax, słuchawka do wymiany FERMAX MINIKIT 1502 - Poznań, Domofon Fermax, słuchawka do wymiany FERMAX MINIKIT 1502 - Poznań, Domofon Fermax, słuchawka do wymiany

  Kontakt artek
 • Helpful post
  #2
  Ircys
  Intercoms specialist
  Twój unifon nie jest z zestawu MINIKIT. To tylko identyczne obudowy, a elektronika jest zupełnie inna. Zamiennikiem do Twojego unifonu jest ADS Loft basic Fermax 3390, ale jego cena na pewno przekroczy Twój budżet.

  Pozdrawiam
 • #3
  ARTEKPOZNAN
  Level 11  
  Witam
  Dziękuje za odpowiedz. Czyli jeśli bym prosił producenta lub dystrybutora o sprzedaż samej słuchawki to o jaki model dokładnie ich pytać?

  i czy słuchawka z tej aukcji , pasuje do mojego telefonu?
  ZAKAZANY LINK

  w ogóle jaki ja mam model ?jak to sprawdzić?

  Moderated By Tracer2:

  3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

 • #5
  ARTEKPOZNAN
  Level 11  
  Adresy mam do firmy, ale chodzi o to,ze nie mam pojęcia jaki mam dokładniej model telefonu, pokazałem zdjęcia ,nie widać tam dokładnej nazwy modelu, a aparatu przykręconego do ściany u znajomej nie mogę odkręcić, wiec nie wiem o słuchawkę do którego modelu na 100% pytać?
 • Helpful post
  #7
  Ircys
  Intercoms specialist
  Z pierwotnego postu zrozumiałem, że chcesz wymienić cały unifon dlatego podałem jego zamiennik (Ref. 3390). Z kolejnych postów wnioskuję, że chcesz dokupić tylko mikrotelefon. Skoro tak, to pasuje do tego każdy mikrotelefon Citymax. W cenniku referencyjnym nie widzę takiej pozycji jak mikrotelefon do tego unifonu, jest za to np. sam przewód szary. Można by, dopytać o to czy jest dostępny na fermaxlinii: +48605220220. Musisz pytać o mikrotelefon do unifonu Citymax ADS.
  Podpowiem tylko, że: twój system to cyfrowy ADS a unifon Citymax. Najtańszy unifon do tego systemu to, wspomniany przeze mnie już wcześniej, 3390, ale to tylko wtedy gdy chcesz wymienić cały unifon. Gdy chcesz dokupić sam mikrotelefon, a nie będziesz mógł go dostać to można też zrobić taki "myk", że kupisz tańszy analogowy np. Ref. 3584 i weźmiesz z niego tylko mikrotelefon, a korpus wraz z obudową i elektroniką po prostu Ci zostanie.

  Pozdrawiam

  PS
  ciekawe jak Ci dzwoni unifon, gdy nie masz włączonego do niego mikrotelefonu? ;)
 • #8
  ARTEKPOZNAN
  Level 11  
  Dziękuje za pomoc , super !:) Domofon już działa.