Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel corsa C - Brakujący element na płytce w pilocie

1.b 17 Lut 2019 16:21 7086 38
    matiwais1990
    Poziom 9  
    Jest zaznaczony na zdjęciu. Na środku na dole w kółku.
    mos5
    Poziom 24  
    Czyli interesuje cię ten po lewej na foto. Mam jeszcze ten pilot klient nie odebrał sprawdzę, ewentualnie zmierzę jeśli to kondensator ale bez wylutowania może pomiar będzie wiarygodny.
    matiwais1990
    Poziom 9  
    Jeśli ten na dole to faktycznie 100 tak jak pisałem to zostaje tylko ten po lewej stronie.
    mos5
    Poziom 24  
    Niestety ale chyba klient odebrał bo nie mogę znaleźć , przykro mi.
    Werewolf
    Poziom 25  
    Nad czym się zastanawiasz, używany pilot kosztuje w granicach 20zł.
    Kup, zakoduj i po sprawie. Szkoda czasu na stawianie takiego gniota.
    matiwais1990
    Poziom 9  
    A robiłeś coś kiedyś sam ? czy zawsze wszystko na gotowe miałeś ?
    Werewolf
    Poziom 25  
    matiwais1990 napisał:
    A robiłeś coś kiedyś sam ? czy zawsze wszystko na gotowe miałeś ?

Robiłem i lepiej ten czas spożytkować na naukę naprawdę czegoś przydatnego nie stawianie pilota wartości dwóch gwoździ.
    mery5
    Poziom 15  
    matiwais1990 napisał:
    czy zawsze wszystko na gotowe miałeś ?

Wcale nie takie gotowe, trzeba jechać na szrot i użerać się z tymi prostakami (przynajmniej tak jest u nas choć są oczywiście wyjątki), można też wysyłkowo każda firma "szrotowa" nie wysyła nic taniej niż za 20zł. Po drugie to co kupisz nie musi być sprawne wiem jak szrociarze to traktują (są oczywiście wyjątki). Po trzecie musisz jeśli to dla klienta doprogramować pilota a to dodatkowa czynność która jest w cenniku każdego serwisanta czy warsztatu.. Po trzecie trafisz na model trzeba użyć PIN-kodu każdy Polak oczywiście go ma ale w d...ie....itd. Piszę bo wszystko to już przerabiałem...wielokrotnie.

Werewolf napisał:
    lepiej ten czas spożytkować

No właśnie wolałbym w nosie sobie podłubać niż pisać takie głupoty jak ty Werewolf, ale to moja opinia. Daj więc koledze spokój lub napisz to czego oczekuje.

Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.9. Nie ironizuj i nie bądź złośliwy w stosunku do drugiej strony dyskusji. Uszanuj odmienne zdanie oraz inne opinie na forum.

mini_ns
    Poziom 5  
    Czy byłby ktoś życzliwy i sprawdził mi wartość kondensatora C1 zaznaczonego na zdjęciu, brakuje mi tego elementu

Opel corsa C - Brakujący element na płytce w pilocie

dzięki z góry