Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

T-mobile nowa umowa i jaki telefon ?

zieloczek100 09 Jul 2013 23:08 999 0
    zieloczek100
    Level 38  
    Witajcie. Będąc dzisiaj oddać swój telefon do naprawy dowiedziałem się, że mogę wziąć nowy telefon. Tutaj mam wydruk :

T-mobile nowa umowa i jaki telefon ?

Na oku mam kilka telefonów:
    Huawei Ascend Y300 - wydaje być się fajnym telefonem, ale jest to "chińczyk" mimo, że chwalony to nigdzie nie mogę go zobaczyć, mało ramu

HTC 8S niby fajny, ale nie wiem co mam myśleć o Windowsie, dodatkowo widziałem dzisiaj model 8X i nie powalał jakością ekranu w porównaniu do Amoleda w moim Wave, i dodatkowo opinie, że ekran lubi pęknąć po upadku, co mnie "zniesmacza" do niego, mało ramu

htc desire x - ma go mój kolega, nie czytałem o nim, po prostu nie chciałbym takiego telefonu jaki ma on ;) i raczej on nie jest godny uwagi ?

alcatel idol- IPS 4,7cala, ale czy coś więcej?

Sony Xperia L: ekran 4,3cala TFT (co to znaczy dla mnie?- w telefonach nie siedzę od ok 2 lat więc jestem do tyłu), dobry procesor i grafika (chyba) 1Gb ram, i podobno bardzo dobry aparat co jest dla mnie atutem

LG Swift L9: 4,7 cala bodajże IPS z Gorilla Glass 2, nie wiem jak z procesorem i grafiką, (jak porównywać ją do np Xperi L i do innych powyżej), podobno dość niezły aparat

HTC One SV - nie wiem co o nim myśleć nie czytałem - licze na was ;)

Nokia Lumia 820 - Win 8 (wada lub zaleta nie wiem) 8Mpix i 1080p - zapowiada sie ciekawie, muszę poczytać jak to jest w rzeczywistości

Galaxy S3 Mini - gorszy brat S2, nie wiem co o nim sądzić, jedyne co za nim przemawia to Amoled ale czy coś więcej ?

To chyba wszystkie telefony godne uwagi w abonamencie Rodzina 60 czyli za 59,90zł na 24 miesiące. Będę miał rabacik w wysokości 100-150zł. Czego wymagam od telefonu ? Na pewno płynności działania, nie gram zbyt wiele na telefonie co nie oznacza, że w ogóle nie gram, wiadomo gdy czasami na coś czekamy to jakoś trzeba zabić czas. Potrzebuję telefonu głównie do multimediów czyli oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć, potrzebuje tez dobrego aparatu w telefonie (takiego który będzie w stanie pokonać starego SE K770i), dość dobrej kamery, ale to rzadziej, czytelnego ekranu i wytrzymałego ekranu , wydajności na tyle wysokiej aby nie zacinał się przeglądając internet co ma miejsce w moim Samsung Wave który średnio nadaje się do internetu.

Do telefonu mogę dopłacić poza rabatem ok 100-200zł.

Dodano po 11 [minuty]:

A i ma zapewnić dobry i mocny dźwięk + napędzić moje słuchawki czyli CAL'e
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się