Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LUMIA 900 - Brak możliwości wprowadzenia kodu odblokowującego sieci

jaqbko 10 Jul 2013 07:10 2820 5
    jaqbko
    Level 9  
    Witam, może ktoś spotkał się z podobnym problemem. Kupiłem Lumie 900 z simlockiem na AT&T, z ebaya kupiłem kod i niestety nie ma możliwości wprowadzenia tegoż kodu. Lumia po włożeniu karty obcego operatora nie prosi o kod, a wprowadzenie kodu ##782# call wywołuje czarny ekran na 10-15 sek po czym wraca do menu. Obniżyłem firmware do 7.5 (dysponuję cyclone reloaded) niestety nic to nie dało, poza tym, że teraz po włożeniu karty sim zablokowanej pinem prosi o podanie pinu, a w sofcie 7.8 zachowywała się tak jakby nie było wcale karty sim. Również w opcjach sieci gsm mam możliwość wyszukiwania dostępnych sieci, której w 7.8 również nie było. I to by było na tyle, siedzę nad tym 2 dzień i skończyły mi się pomysły co z tym fantem zrobić, może któryś z kolegów ma jakiś pomysł , albo zasugeruje mi jakieś rozwiązanie?
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    mefistofilos
    Level 28  
    Ktos pewnie probowal wklepac na czuja kod. Masz oba liczniki zablokowane ( PIN I PUK ). Jak na chwile obecna, z tego co pamietam nie ma solucji na to. A softowanie dziala tylko na 610, 710 i 800.
    Dominas
    Level 17  
    Jak odblokować lumie 900 jeśli jest kod telefonu? Może softem, czy cyclone lub atf softuje?
    wwieslaw1
    Level 15  
    Witam

Odświeżam.
    Czy coś sie zmieniło w tym temacie? Mam tez do odblokowania lumie 900 i pokazuje mi ze została tylko 1 próba PUK required. Można już w jakiś sposób odblokować ten licznik ?