Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny Pioneer do wzmacniacza DENON PMA-480R

ajron11 10 Lip 2013 18:46 726 0
  • #1 10 Lip 2013 18:46
    ajron11
    Poziom 1  

Szanowni Forumowicze,

Proszę o radę w następującej sprawie:

Jestem w trakcie mozolnego składania pierwszego zestawu Stereo. Niedawno nabyłem wzmacniacz Denona (jak w temacie) i teraz szukam kolumn do niego. Na początek nic bardzo drogiego (w granicach 200 zł). Przekopuję allegro i generalnie różnego rodzaju kolumn jest pełno. Znalazłem między innymi takie oto między którymi się waham:

PIONEER S-Z73 - znalezione na allegro za 220 zł (z uwagi na ograniczenie nowych userów we wstawianiu linków, nr aukcji to: 3375819333)

PIONEER CS-557 - jak wyżej za 195 zł (nr aukcji: 3386495728))

Słyszałem, że PIONEER robi generalnie dobre kolumny, ale z uwagi na to, że jestem laikiem w tym temacie i nigdzie nie znalazłem opinii na ich temat, dlatego pytam czy warto i jak będą współpracować z moim wzmacniaczem?

Słucham przede wszystkim muzyki z czarnych płyt - rock i trochę rapu. Chciałbym kupić kolumny, które nie będą wymagały żadnego wkładu technicznego (wymian, regeneracji, itp).

Będę wdzięczny za każdą radę znacznie bardziej doświadczonych Kolegów.

Dodano po 7 [minuty]:

ps. oba modele kolumn znajdują się w kategorii "kolumny podstawkowe"; czy oznacza to, że muszą koniecznie zostać ustawione na podstawkach? czy mogą stać na podłodze?

domyślam się, że moje pytania mogą wydać się śmieszne, ale jestem totalnym laikiem w tych tematach

0 0