Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piekarnik do zabudowy (60 cm)

Zusin 12 Lip 2013 10:38 2658 4
  • #1 12 Lip 2013 10:38
    Zusin
    Poziom 2  

Witam. Prosiłbym o pomoc w doborze odpowiedniej piekarnika, który byłby do zabudowy. Szer. 60 cm. Z termoobiegiem i prowadnicami wysuwanymi, wyższej klasy energetycznej, do 60 l. pojemności. Tylko zależy mi na tym, żeby poza wielofunkcyjnością był to zwyczajnie solidny sprzęt, nie żeby się szybko zaczął psuć. Czy ktoś mógłby coś takiego polecić? Na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie takiego piekarnika? Wydać mogę więcej, nawet kilka tysięcy, ale tylko za coś dobrego.

• #2 10 Sie 2013 11:44
    chemiczna
    Poziom 7  

Ja mam piekarnik Whirlpoola za kilkaset złotych i jak dla mnie jest bardzo solidny. Nie mam w nim tych wszystkich funkcji, ale za parę stówek więcej na pewno by się jakiś znalazł ze wszystkim czego potrzebujesz.

• #3 28 Sie 2013 16:21
    kamij
    Poziom 13  

Nie wiem co Ci mogę polecić ale wiem czego stanowczo NIEPOLECAM. Miałem dwa lata temu podobną sytuację do Twojej, chciałem wydać więcej niż przeciętnie na solidny sprzęt i zakupiłem piekarnik i okap marki teka (nie najniższe modele). Firma jest dość droga jednak produkuje tragiczny sprzęt.
    1. Piekarnik nagrzewa się masakrycznie od spodu pomimo uszczelek i klasy bezpieczeństwa drzwiczek efekt zdeformowany front szuflady pod piekarnikiem
    2. Wiatraki chłodzenia panelu przedniego burczą praktycznie od nowości.
    3. W okapie przestały świecić żarówki, kupiłem nowe biorę się za montaż i już pomijam fakt że konstrukcja oprawy halogenu jest nawet daleko za chińskimi podróbkami(w zabawkowej kuchni mojej córki jest lepsze rozwiązanie). Okazało się że żarówki są OK tylko producent nie przewidział, że halogeny nagrzewają się znacznie i zamiast zastosować ceramiczne gniazda zastosował plastikowe, które się poprostu spaliły i przestały trzymać żarówkę. T A N D E T A.

• #4 01 Wrz 2013 09:02
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda

Cały czas jakościowo świetnie wypada np. aeg-electrolux ,gorenje.

• #5 12 Wrz 2013 13:26
    Zusin
    Poziom 2  

Dziękuję za odpowiedzi. Niedługo na coś się zdecyduję.

neszad napisał:
    Wydaje mi sie ze najlepiej byloby ci obejrzeć Amica integra smart.

To są te ze sterowaniem dotykowym, tak?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME