Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Goclever t76 gps brak połączenia internetu z modemu

12 Lip 2013 15:23 3111 6
  • Poziom 8  
    Witam. Posiadam tablet goclever t76 gps (android 4.0.3) z którym mam problem gdyż nie działa on z modemem Huawei e3131. Rootowałem go programem unlock root i cofnąłem go a teraz programem zhuodashi 2.2.11 , busyboxa nie idzie zainstalować bo jest niby jakiś problem a umts manager nie może znaleźć internetu nawet po wpisaniu w odpowiednie pole ,,darmowy'' - dodam że w modemie mam kartę Aero2. Macie może jakieś propozycje jak rozwiązać ten problem bo już powoli trace nadzieje że to będzie razem współgrać ... z góry dziękuje i pozdrawiam:)
  • Poziom 12  
    Witaj,
    zanim zupełnie utracisz nadzieję, spróbujmy jeszcze podziałać. Po pierwsze i najważniejsze - czy sprawdzałeś urządzenie wkładając inną kartę 3G? I czy internet wtedy zaczyna działać?

Może być to bowiem po prostu problem braku kompatybilności modemu z z AERO2.

Daj znać w tej sprawie, a będziemy dalej szukać rozwiązania.

Pozdrawiam.
  • Poziom 43  
  • Poziom 8  
    Kiedyś testowałem go na pożyczonym huawei-u e367 i e353 na tej karcie i działał bez zarzutu. Jesli chodzi o kompatybilność z aero2 to pracuje jak należy na PC. Modem ten należy do tych co do podłączenia go do komputera sama wyskakuje strona z Connect/disconect czyli sam od razu łączy. Dodam jeszcze że Urządzenie to nie jest widziane w zakładce ,,modemy,, w menedżerze urządzeń (PC) tylko w połączeniu DIAL UP - połączenie lokalne 4.
  • Poziom 12  
    Czyli jest jak przypuszczałem - tablet nie jest kompatybilny z tym modemem. Urządzenia, które na pewno są kompatybilne to:
    GCM01
    GCM02
    Huawei E3131 to jest wykrywany jako karta LAN poprzez Huawei link wiec przez opcje 3G tak się to nie obsłuży.

Sprawdź jeszcze help Huaweia, może mają nowy soft do sflashowania tego modemu, jeśli nie - pewniaki powyżej.

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Witaj,
    niestety to pytanie należy skierować do Huawei. Ja nie posiadam kompetencji w temacie ich upgrejdowania.
    Może jednoczesnie więc warto przemyśleć urządzenie kompatybilne na 100% z urządzeniami GOCLEVER :)
    Pozdrawiam