Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skaner częstotliwości. Jak zrobić? Jak przestroić radio na skaner?

06 Mar 2005 14:40 4994 6
  • Poziom 10  
    Witam

Mam pytanie czy macie jakies informacje jak zrobic samemu skaner częstotliwosci lub przerobic jakies zwykłe radio na skaner. Czy droga jest taka inwestycja i czy zwykły elektronik moze sie podjąc? Wiecie moze gdzie mozna kupic za grosze skanery, uszkodzone (jesli ktos ma na zbyciu jakis nie potrzebny to proszę o kontakt :D )

Pozdrowienia dla wszystkich 8-)
    :))))))))) - ozdobniki?
    Nie używaj dużych liter w tytule - REGULAMIN. [h]
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Temat bardzo obszerny, można pokusić się na budowe skanerka z ŚR cyfrowego. Jeśli nie masz żadnego pojęcia to lepiej kupić i uczyć się obsługi. :) tylko nie inwestuj z allegro w takie coś jak Maycom FR 100 czy coś podobnego. Ja ostatnio sprzedałem bardzo dobry skanerek Uniden Bearcat i teraz żałuje bo fabryczny sprzęt jest jednak na poziomie. Uszkodzone są tylko analogi nie warte zawracania głowy na allegro. budowa całości od podstaw jest dość droga (no chyba że masz nadmiar kasiorki to co innego) ale jeśli masz troche części i dostaniesz scalaki to można pomyśleć i porobić dla hobby. Przerabianie radii na skaner jakiś szerokopasmowy mija się z celem.

Pozdrawiam Sadek
    www.8dwa.prv.pl
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Lordzie, a co dokładnie chciałbyś, żeby on skanował?
  • Poziom 34  
    Ale nim się skanuje chyba za pomocą gałki... ;)
  • Poziom 10  
    witam

pewnie tak ale czy warto taki kupić :?::?: Do Admina Przepraszam za tytuł tematu

pozdr.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    witam !!podobne"skanery" widziałem u Ormian na bazarze. daj spokój szkoda kasy !! pozdrawiam!