Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dekoder Cabletech urz0194 nic nie działa

roxi19898 13 Jul 2013 11:32 4872 2
    roxi19898
    Level 2  
    Witam. Mój tata ma dekoder Cablotech urz0194. Nie wiem co zrobił, a w instrukcji nie mogę nic znaleźć jak mogę to naprawić, a zatem problem jest taki że nie działają kanały a obraz jest tylko biały z napisem dekodera. W menu "edycja kanałów nie podświetla się na niebiesko i w ogóle nie można na to kliknąć, w innych ustawieniach "ręczne ustawienie kanałów " nie wykrywa połączenia z kanałem telewizyjnym ( nie wykryto) i nie podświetla "autoryzacji oprogramowania przez USB" więc nie mogę uaktualnić. czy ktoś wie jak mogę to naprawić? lub czy da się to naprawić czy mam go oddać. z góry będę wdzięczna za pomoc i odpowiedzi. :)
    egon42
    Level 37  
    Kolego tuner nie jest stary a więc powinien być na gwarancji i albo odsyła się go na naprawę do gwaranta albo do sklepu gdzie był zakupiony. Ty nie wiesz co może być uszkodzone a chcesz naprawiać pewnie też nie mając żadnych narzędzi nic. Taki tuner to nie jak naprawa maluch że wystarczył kawał kija klucz 13 i można brać się do naprawy auta. Nawet gwarant tego raczej nie naprawia tylko wymienia całe płytki.
    roxi19898
    Level 2  
    No myślałam że może ktoś miał taki problem i wiedział jak go naprawić. Dzięki za informacje pozdrawiam :)