Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dodge Caravan - uszkodzony komputer immobiblizer

robinson85 13 Jul 2013 13:39 3153 13
    robinson85
    Level 10  
    witam mam następujący problem autko to Dodge Grand Caravan 3,3 v6 2001r autko po odpięciu akumulatora zwariowało zapaliła się kontrolka od immobilizera autko zgasło odpaliłem zgasło jeszcze raz odpaliłem i już pózniej nie chciało nawet kręcić rozrusznikiem po paru godzinach uaktywnił się alarm na przemian ze swiatłami którego nigdy nie miałem przypuszczam ze to alarm fabryczny bo po odpięciu akumulatora przestał wyć postanowiłem zakupić cały zestaw z drugiego autka i okazało sie ze ten nowy zestaw ma immobilizer czyli pętle prze kierownicy której nie ma u mnie ale po podłączeniu całego zakupionego zestawu autko zaczeło kręcić silnikiem ale nie odpala po podłączeniu pod komputer wyskakuje błąd kluczyka rece mi opadają bo autko stoi już 5 tydzień
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Wstaw do fachowców a nie kombinujesz. Całkiem bez sensu wymieniałeś sterownik.
    robinson85
    Level 10  
    Autko stoi u fachowca, który rozkłada ręce. Trzy razy podchodził do kodowania kluczyka i cały czas wyskakuje błąd kluczyka, a cały zestaw wymieniłem, bo każdy tak radził że jak cały zestaw ecu bcm immo będzie z jednego autka, to to będzie działało.
    User removed account
    User removed account  
    Erwin123
    Level 26  
    Motronic wrote:
    Kręci rozrusznik?

Wszystko jest napisane, czytaj uważnie.

Może usunięcie immo zakończy tę męczarnię :)
    User removed account
    User removed account  
    robinson85
    Level 10  
    Na tym drugim zestawie kręci rozrusznik, ale komputer pokazuje bląd kluczyka. Jak podłącze mój zestaw, odr azu wyje alarm, świeci się i mruga kontrolka immo i autko nie kręci rozrusznikiem.
    User removed account
    User removed account  
    robinson85
    Level 10  
    Tak, czytałem z tym panelem klimatyzacji, ale głównie w tych starszych voyagerach. Nie znalazłem żadnego z mojego rocznika. A temat napisałem bo 2 tygodnie szukałem na forach i nikt nie miał takiego przypadku co do naprawy pętli. Autko stoi u gościa, który zajmuje się głównie takimi rzeczami, praktycznie niczym innym i nie daje rady.
    Strumien swiadomosci swia
    Level 43  
    robinson85 wrote:
    Autko stoi u gościa, który zajmuje się głównie takimi rzeczami, praktycznie niczym innym i nie daje rady.

To dziwne że jeszcze nie zbankrutował skoro już korzenie Twoje autko zapuszcza.
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Ja go też odpalę na starym komplecie.
    robinson85
    Level 10  
    samochód odpalił na starym komplecie jutro jadę po odbiór jak mi się uda coś dowiedzieć to napisze co było
    robinson85
    Level 10  
    samochód odebrałem pan nie chciał nic powiedzieć temat do zamknięcia