Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tworzenie strony - jak ją stworzyć

14 Jul 2013 11:15 2268 16
  • Level 17  
    Mam taką prośbę, bo muszę stworzyć stronę internetową ale nie mam pojęcia jak to zrobić, czy mógłby mi ktoś pomóc? proszę :)
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 39  
    Najlepiej gdybyś nauczył się w 2-3 godziny można pojąć o co chodzi ale jeśli nie masz zamiary proponuję wysiwyg czyli program w którym buduje się stronę jak dokument Word wklejając teksty i grafiki. Druga propozycja to skorzystanie z gotowego bezpłatnego szablonu i wprowadzenie własnych treści. Wystarczy uważać żeby nie pokasować kodu.
  • Level 17  
    Czyli najłatwiej jak ją zrobić w jakim programie?
  • Level 17  
    A obsługą tego programu chyba nie będzie prosto?
  • Level 39  
    Tylko tak wygląda po screenie. Po prostu zostały pokazane podglądy kodu. Chcesz łatwo to Open Office można dokumenty tekstowe (z grafiką) zapisywać jako htm ale to dobre na stronę wizytówkę składającą się z 1 widoku bo nie zrobisz w nim menu.
    Jeśli masz wakacje to naprawdę warto poświęcić kilka deszczowych wieczorów na naukę HTML a jak się wciągniesz to jeszcze CSS. To robią małolaty w gimnazjum więc nie jest trudne.
  • Level 17  
    Mam wakacje i z chęcią nauczyłbym się i odwdzięczył gdyby mi ktoś w tym pomógł, bo ja mimo wszystko jestem w tej dziedzinie zielonym studentem, heh ;)
  • Level 39  
    http://www.kurshtml.edu.pl/
    On Ci pomoże. Uczyłem się z tego kursu HTML i CSS.
    Teraz bawię się PHP i SQL w stopniu pozwalającym na stworzenie prostych CMS. W planach jest pogłębienie wiedzy o JavaScript z naciskiem na jQuery :).
  • Level 17  
    oo jejciu to chyba nie dla studenta bankowości, heh ;) Ale spróbuję coś zakumać, heh ;) :)
  • Helpful post
    Level 1  
  • Level 17  
    "Anmedia" bardzo dziękuję za informację, ale mam jeszcze taką prośbę, a mianowicie czy nie pomógłbyś gdybym czegoś nie wiedział, nie koniecznie na tym forum, może być przez jakiś komunikator ???
  • Level 1  
  • Level 17  
    Ok, zacznę szlifować HTML i CSS. Pooglądam filmiki. Jakby co to służysz pomocą, tak ???
  • Level 9  
    Witaj, HTML I CSS to podstawa.

Lecz jeśli myślisz o jakiś ciekawych rozwiązaniach takich jak tu: ******** to raczej będzie ciężko.

Jeszcze PHP i JavaSvript się przyda oraz baza danych SQL.

Lecz możesz przecież wybrać gotowy szablon w firmie hostingowej: http://nazwa.pl lub http://home.pl i mieć święty spokój.

A jak chcesz się uczyć to Ci już D214d3k podał link do najlepszego kursu w sieci.

Moderated By arnoldziq:

Link usunąłem. Pod wskazanym adresem nie znajdowało się nic nowego czy odkrywczego. Zwykła strona wygenerowana z "automatu".
    3.1.10. Zabronione jest rozpowszechnianie, bez zgody Usługodawcy, reklamy w każdej postaci, w tym kryptoreklamy.

• Level 18  
    Z braku laku możesz postawić stronę na WordPress'ie albo Joomli ;) szukasz darmowego szablonu i używasz.

Z tym że grafikę sam będziesz musiał zrobić, jeśli nie będziesz chciał tej domyślnej. No i w ten sposób dużo się nie nauczysz ;) Ale wyjście zawsze jakieś jest jak termin podgoni a prace w polu będą.
  • Level 17  
    Dzięki za kolejne info ;)