Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Premium 1998r - Brak mocy i do 1500 obr - kopci.

14 Lip 2013 12:32 2685 10
  • Poziom 13  
    Witam i od kilku miesięcy walczę z problemem jaki ma moja Renault Premium z 1998r 400KM a mianowicie brak jest jej mocy i do 1500 obr kopci jak huta a powyżej 1500 obr już nie kopci. Wymieniłem filtr paliwa powietrza turbosprężarkę i membranę z tyłu pompy a auto dalej nie ma mocy. Wtryskiwacze były sprawdzane i gość co to sprawdzał powiedział że są ok. Przy pełnym obciążeniu 25 tonami i ruszaniu ze skrzyżowania to rowerzysta szybciej się zbiera niż ta renówka. Czy mógłby mi ktoś poradzić co może dolegać temu gadowi ?
  • Poziom 18  
    Kolego a robiłeś jakąś diagnostykę ? Z tego co piszesz padło ITC .
  • Poziom 13  
    ITC było sprawdzane i gosc powiedział ze jest OK! A auto dalej górke pierwsza widzi odemnie a na skrzyzowaniu rower pierwszy jedzie niz ja
  • Poziom 13  
    Kolor spalin jest czarny. A czy można by było ominąć ten ITC i bezpośrednio podłączyć z turbiny do kolektora ssącego przewód powietrzny ? Dodam że hamulca górskiego ten gad nie posiada.
  • Poziom 18  
    Kolego itc to nie jest przepona z tyłu pompy , tylko przyspieszacz zapłony na rozrządzie , założę sie że to własnie ono jest temu winne .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 18  
    Kolego ale kolega pisał że auto klapki nie posiada .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    Problem został rozwiazany poprzez wymiane przyspieszacza i lekkim wyprzedzeniu pompy wtryskowej. Dziekuje za podpowiedzi.