Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie kamery do monitora LCD 7"

PiotrekpPl123 14 Lip 2013 14:33 1362 2
  • #1 14 Lip 2013 14:33
    PiotrekpPl123
    Poziom 19  

Witam.
    Na wstępie chciał bym przeprosić jeśli mój post jest w nie odpowiednim dziale i jeśli tak, to bardzo proszę moderatora o przeniesienie.

Mój problem - pytanie polega na tym, że posiadam kamerę CMOS z wyjściem video na chinch i chciał bym zrobić sobie bardzo prosty monitoring bez nagrywania, tylko podgląd na żywo. Mam okazję kupić w bardzo okazyjnej cenie mały monitorek 7" pochodzący od przenośnego zestawu DVD. Zestaw ten składał się z głównego monitora ze zintegrowanym napędem oraz dodatkowego monitorka (i ten właśnie chcę nabyć). Monitorek ten łączył się z tym głównym monitorem za pomocą kabla zakończonego video jack-iem. Nie ma innych złączy (poza słuchawkowym i do zasilania). I właśnie do tego monitora chciał bym podłączyć moją kamerę. W internecie znalazłem kabel przejściówkę z jednej strony właśnie z jack-iem a z drugiej chincze. Czy to ma szanse zadziałać? Będę wdzięczny za podpowiedź. Nie chciał bym na próżno wydawać pieniędzy. Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam.

0 2
  • Pomocny post
    #2 14 Lip 2013 19:57
    stolarek_1988
    Poziom 20  

Pod warunkiem, że format video kamery i sygnałów przyjmowanych przez monitor są zgodne, masz spore szanse na zadziałanie zestawu. Jakbyś podał dokładnie modele urządzeń, byłoby zdecydowanie łatwiej.

0
  • #3 24 Maj 2014 08:24
    PiotrekpPl123
    Poziom 19  

Zaryzykowałem zakup przejściówki i wszystko ruszyło tak jak powinno. Dziękuję za udział w dyskusji. Temat zamykam. Pozdrawiam.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo