Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programowanie pilota YAMAHA RAV253

15 Lip 2013 10:00 3150 5
  • Poziom 10  
    Witam

Mam taki problem.
    Amplituner mogę uruchomić tylko przyciskiem na obudowie. Po jego uruchomieniu (raczej wszystkie) funkcje pilota działają poprawnie. Tylko z pilota uruchomić nie mogę amplitunera. Co może być nie tak?

Model Amplitunera Yamaha RX-V657.
    Model Pilota Yamaha RAV253 WE45680U.

Co zrobić aby działał przycisk startu (Standby lub System Power)? Nie wiem czy jest to fizyczne uszkodzenie pilota. Jeśli tak, to jak to sprawdzić? Czy jest to raczej błąd jego oprogramowania np. zły kod wprowadzony do niego? Może, jeśli jest to problem kodu, ktoś ma sprawdzony i działający kod do tego pilota?

Dzięki za odpowiedź.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Nie to już sprawdzałem pożyczyłem innego pilota model rav-302 i ten go wybudzał bez problemu. Sprawdzę ten przycisk ale myślę że to nie to bo go już rozbierałem i nie wyglądał na wytarty ze spodu jeśli chodzi o tą czarną kropkę pod przyciskiem.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Trafiony. Jednak bolało go przewodzenie prądu. Zastosowałem starą technikę na mocnym kleju podkleiłem na czarną kropkę przycisku sreberko takie z folii aluminiowej czy też czekolady zależy co kto ma w domu. I śmiga :) a tyle się wkurzałem, wszystkie przyciski działały normalnie a akurat ten jeden dawał w kość dlatego odpuściłem ten temat. Dzięki.