Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet - Zrywanie połączenia

dicanio12 15 Lip 2013 14:29 1230 2
  • #1 15 Lip 2013 14:29
    dicanio12
    Poziom 6  

Witam, od niedawna(1-2 tygodnie) mam problem z internetem z Orange(Livebox najstarszy) Otóż niektóre aplikacje nie chcą się połączyć z serwerami np Skype, Opera tak jakby zrywała połączenie, raz działa raz nie, w LoLu(grze) działa, lecz raz na jakis czas(możliwe że co minute, możliwe ze przez godzine) zrywa połączenie na 10-15sek po czym działa normalnie, za to google chrome/teamspeak cały czas działają świetnie. Komputer był formatowany, co nie pomogło. Zapora wyłączona, brak antywirusów.

0 2
  • Pomocny post
    #2 16 Lip 2013 12:37
    kowal-dr
    Poziom 15  

Witam.

Skoro reinstalacja systemu nie pomogła, to zapewne problem leży w samym Liveboxie albo w połączeniu komputera z nim. Nie napisałeś jak łączysz się z Liveboxem? Poprzez kabel sieciowy czy bezprzewodowo? Jeśli przewodowo, spróbuj zmiany przewodu. Jeśli bezprzewodowo, sprawdź sygnał i ilość sieci programem inSSIDer. Jesli masz taką możliwość, sprawdź połączenie za pośrednictwem innego komputera. Możliwa jest albo awaria Liveboxa, albo awaria karty sieciowej w Twoim komputerze.

Pozdrawiam

0
  • #3 16 Lip 2013 13:50
    dicanio12
    Poziom 6  

Łączę się przewodowo, sprawdzałem połączenie na karcie zintegrowanej i dedykowanej, na obu występuje problem, nie mam możliwości sprawdzenia innego kabla(15m od liveboxa do kompa). No nic, nie zostaje mi nic więcej niż zadzwonić do nich i to zgłosić. Dzięki za pomoc :)

0
  Szukaj w 5mln produktów