Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault 2.0dci - MaxiTest MaxiEcu Renault

15 Lip 2013 17:03 5391 4
  • Poziom 10  
    Witam, koledzy czy korzystał ktoś z interfejsu Maxitest (MaxiEcu) ELM327 w Renault interesuje mnie czy w silnikach z osprzętem Boscha konkretnie w silniku 2.0dci da się podejrzeć parametry takie jak korekty na wtryskiwaczach, ciśnienie na szynie CR, i inne jak ciśnienie doładowania itp ?
  • Poziom 39  
    Jak sama nazwa wskazuje
    mike321 napisał:
    Maxitest (MaxiEcu)
    musi się dać.
  • Poziom 30  
    Witam
    Kolega korzystał z tego elm'a i nazwaL go 'MaxiShit' ale czasami był zadowolony tylko nie wiem czy z Renault się łączy spytam dam znać.
    Nie wszystko co ma w nazwie super-duper jest ok :D
  • Poziom 10  
    z tego co czytałem na forum Renault Maxitest (MaxiEcu) ma dobre opinie, nie ma wprawdzie funkcjonalności jak Clip ale do odczytu i kasowania błędów się nadaje, niestety nikt mi nie odpowiedział czy czy da się odczytać parametry o które mi chodzi, podobno w 1,5dci nie da się ale tam jest układ wtryskowy delphi
  • Poziom 18  
    W tym programie odczyt parametrów dla renault jest tylko w systemie obd2 więc jeśli autko jest po 2004 roku to ciśnienie na listwie rail oraz doładowanie powinno być wspierane korekta wtryskiwaczy nie będzie wspierana.

program dobry do sprawdzenia błędów i ich kasowania, nie bez przyczyny jego cena jest tak niska.