Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMHM641JI - Zamiast FAT32 jest RAW - testdisk nie pomaga, zrzut DMDE co dalej?

jamallito 15 Lip 2013 22:37 1260 4
  • #1 15 Lip 2013 22:37
    jamallito
    Poziom 2  

Koledzy,

Dziś po włożeniu dysku z danymi pod kompa z XP zamieniło mi FAT32 na RAW przy zawieszeniu maszyny - kieszeń USB SATA 2,5".

testdrive nie odzyskuje partycji - widzi wszystko ok ale nic po restarcie sie nie dzieje. Backup BS tez nie pomaga.

Zrzut z DMDE - pomóżcie bo nie wiem co dalej.
    Kij z muzyką tam są filmy dzieciaka od urodzenia - masakra.

Dzięki za sugestie i rady ;)

0 4
  • #3 16 Lip 2013 10:32
    jamallito
    Poziom 2  

Hej,

Dzięki,

SMART jest ok. CrystalDiskInfo 5.6.1. - wszystko na zielono.
    Nie wkleję póki co bo jadę na EDGE i ta prędkość mnie zabija.

W lutym miałem podobny przypadek i z tego co pamiętam Testdisk zmieniłem BS i pomogło. Teraz nie pomagają te działania.

Mam pytanie - nie da się wrócić jakimś cudownym sposobem do FAT32 zamiast przegrywać dane na inny dysk?

0
  • #4 17 Lip 2013 11:11
    jamallito
    Poziom 2  

Wrzucam smart dysku i zrzuty z TestDisk

Kolejne etapy pracy z Testdiskiem - po resecie to samo nic sie nie zmienia

Czy robię coś nie tak, żeby odzyskać strukturę FAT32??
    Nałóżcie proszę do pustego łba łopatą co mam zrobić, żeby małżonka nie urwała mi klejnotów, a rodzina nie wyklęła.

Dzięki,

Adam

0
  • #5 17 Lip 2013 20:21
    M_i_r
    Poziom 12  

Cytat:
    testdrive nie odzyskuje partycji - widzi wszystko ok ale nic po restarcie sie nie dzieje.

Pokazuje na czerwono, czyli usunięte.
    Odzyskanie skasowanych plików szybciej z opcji Advanced, jest Undelete.

Wyżej @Linux podał jak odzyskuje się w DMDE, który pokazuje niezgodność wielkości partycji podstawowej z partycją Muza. Jest film z TestDiskiem i PhotoRec.

Wklej z DMDE

Katalog Zdjęcia wydaje się pustym :cry: i zostanie tylko PhotoRec, Recuva lub podobne odzyskujące po sygnaturze.

Pozdrawiam.

0