Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vectra 1.6 16v jakaś dziwna wtyczka

16 Jul 2013 13:15 1869 10
  • Level 9  
    Panowie...
    Mam problem, a mianowicie grzebaliśmy sobie gdzieś pod maską i została nam taka wtyczka :)
    https://obrazki.elektroda.pl/9346831800_1373972792.jpg
    Byłby ktoś uprzejmy i powiedział mi od czego to jest i gdzie to podpiąć?
    Buziaki :*
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 32  
    Oznaczenie 55 mogłoby wskazywać na wtyczkę od świateł przeciwmgielnych, w której części przedziału silnika ta wtyczka się znajduje?
  • Level 9  
    Na górze jakoś... wychodzi z miejsca gdzie jest dużo kabli... Koło kolektora czy cos...
    Wiem że moje odpowiedzi są mało konkretne.
    Proszę o wybaczenie.
  • Level 32  
    Czy samochód posiada przednie światłą przeciwmgielne lub przycisk od przednich świateł przeciwmgielnych w kabinie?
  • Level 32  
    Tak w sensie że posiada światła czy tylko włącznik? Jeżeli światła są to czy działają? Jeżeli tak to mój trop jest błędny.
  • Level 9  
    Posiada jedno i drugie... I światła nie działają.

(Jaki jest sens posiadania włącznika do świateł których nie ma? :( )
  • Level 32  
    Nie wiem czy posiada Koleżanka należytą wiedzę i umiejętności żeby samemu to sprawdzić bez zrobienia zwarcia itp.
  • Level 9  
    Ja nie ale już się robi :) Jak do czegoś dojdziemy to napisze :)
  • Helpful post
    Level 32  
    andzinia wrote:
    Posiada jedno i drugie... I światła nie działają.

(Jaki jest sens posiadania włącznika do świateł których nie ma? :( )

Możliwe że kiedyś auto miało przygodę lub uszkodzeniu uległa część instalacji od świateł przeciwmgielnych.

Dodano po 10 [minuty]:

w internecie trafiłem na takie zdjęcie http://forum.vectraklub.pl/uploads/imgs/pre_1351026911__31.jpg
    Niestety bez sprawdzenia tej wtyczki nie jestem w stanie na odległość stwierdzić na 100% co to za wtyczka
  • Level 9  
    Też widziałam to zdjęcie... na forum vectry tez patrzyłam...
    Ogólnie stwierdzam, iż owa wtyczka po prostu jest z uniwersalnej wiązki i nie ma gniazda.
    Ot po problemie. :)