Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Mikser i mikrofony wraz ze stacje plus głosniki stx 6,5".

michael564 16 Jul 2013 23:30 2073 0
 • #1
  michael564
  Level 15  
  Witam!
  Dzisiaj mam do zaoferowania mikrofony omnitronic VHF 450 SYSTEM! Były kupione na jesień 2012roku. Mikrofony były użyte tylko 3 razy. Nie posiadają żadnych śladów użytkowania. Stan techniczny i wizualny niczym nie odbiega od nowości. Żadnej ryski ani żadnego śladu że były one używane! Każdy kto otrzyma je będzie miał wrażenie że kupił nowe mikrofony za dużo tańszą cenę! Ładnie przenoszą pasmo! Jest czyste, bez zniekształceń, trzasków czy szumów. Do mikrofonów dorzucam 2xXLR F/M oraz 2 baterie! Posiadam oryginalne opakowanie! Nie posiadam jednak samych papierów do mikrofonów :cry: ponieważ zgubiłem. Postaram się znaleźć ale na chwile obecną nie posiadam. Mam także uchwyty do umieszczenia stacji mikrofonowej w rack 19". Daje gwarancje rozruchową! Mikrofony nowe kosztują około 450-500zł+przesyłka.
  -2 kanałowy system bezprzewodowy w obudowie 19"
  -wyposażony w 2 metalowe anteny teleskopowe
  -czytelny wyświetlacz lcd
  -2 regulowane niezależne potencjometry wzmocnienia sygnału wyjściowego
  -2 niezależne wyjścia z odbiornika na mikser
  -wyjście sumy sygnału
  System: Non-diversity, two channels
  Carrier frequency: VHF 174.100 MHz, 211.700 MHz
  Coverage: 100 m (with line-of-sight)
  RF power output: 8.5 mW
  Modulation method: FM, F3F
  Frequency response: 40 Hz - 15 KHz (± 3 dB)
  Frequency stability: ± 0.003 %
  S/N ratio: >90 dB
  Selectivity: >80 dB
  Dynamic range: >80 dB
  Audio outputs: 3 x mono 6.3 mm jack, 2 x XLR
  Power supply
  Receiver: 230 V AC, 50 Hz ~, via supplied power unit
  Power consumption: 5 W
  Microphones: 1 x 9 V battery
  Current consumption: approx. 65 mA
  Battery life approx. 6 hours
  Dimensions, weight
  Receiver: 420 x 235 x 44 mm (WxDxH), 2 kg
  Microphones: 50 x 260 mm (DxH), 360 g
  [Sprzedam] Mikser i mikrofony wraz ze stacje plus głosniki stx 6,5". [Sprzedam] Mikser i mikrofony wraz ze stacje plus głosniki stx 6,5". [Sprzedam] Mikser i mikrofony wraz ze stacje plus głosniki stx 6,5". [Sprzedam] Mikser i mikrofony wraz ze stacje plus głosniki stx 6,5". [Sprzedam] Mikser i mikrofony wraz ze stacje plus głosniki stx 6,5". [Sprzedam] Mikser i mikrofony wraz ze stacje plus głosniki stx 6,5".

  Oferuje także mikser firmy behringer model XENYX X1204USB. Mikser był kupiony w tym samym czasie co i mikrofony czyli na jesień 2012r. Wizualnie jest wstanie idealnym. Pracował przede wszystkim w domu. Raz zdarzyło mu się nagłośnić imprezkę na 30 osób. 3 razy brał udział w małym przedstawieniu teatralnym. A tak poza tym to używam go w pokoju. Spisuje się doskonale. Jedyny mankament to jest coś nie tak z pierwszym wejściem. Działa ale cicho. Nie naprawiałem go ponieważ pozostała liczba wejść wystarczała mi w zupełności. Zresztą maksymalnie raz miał zajęte tylko 3 wejścia. A tak poza tym jest podłączony pod komputer na wejście 7/8 stereo. Nigdy nie był przeciążany. Brak śladów użytkowania. Po za tym pierwszym wejściem wszystko jest sprawne, wszystko działa tak jak powinno. Procesor efektów nigdy nie był używany ale działa, jest sprawna! Mikser był tylko raz rozkręcany w celu przeczyszczenia jego środka z kurzu. Wszystkie potencjometry jak i suwaki są sprawne w 100%. Nic nie trzeszczy ani nie przerywa. Wszystkie przełączniki sprawne! Posiadam oryginalne pudełko, uchwyty do rack 19", płytę orginalną i kabel zasilający. Cena jaka mnie interesuje to cena podana przez kupującego. Oczywiście jeśli kupujący będzie chciał naprawić to pierwsze wejście to ja pokrywam wtedy koszty pod warunkiem jeśli kupujący sam załatwi serwis i odda go do naprawy. Obecnie nowy mikser kosztuje 700zł+ przesyłka. Proszę dzwonić a na pewno się dogadamy! Mikser chciałbym zamienić na mikser dj-ski lub subwoofer(przy zamianie dopłata z mojej strony). Udzielam gwarancji rozruchowej!

  12-kanałowy mikser z 2/2 podgrupami z przedwzmacniaczami mikrofonowymi Xenyx i kompresorami, klasyczną "brytyjską" korekcją, 24-bitowym procesorem efektów i interfejsem audio USB.

  Doskonały ultra-niskoszumowy mikser analogowy.
  4 nowoczesne przedwzmacniacze mikrofonowe Xenyx z zasilaniem phantom.
  4 studyjnej jakości kompresory z regulacją i pełną funkcjonalnością oraz ze wskaźnikami diodowymi.
  3-pasmowa klasyczna korekcja "brytyjska" zapewniająca ciepłe i muzykalne brzmienie.
  Nowy studyjnej jakości procesor efektów z 16 edytowalnymi presetami, w tym: pogłos, chorus, flanger, delay, pitch shifter, multi-efektów, funkcja tap z możliwością zapamiętywania ustawień użytkownika.
  Wbudowany stereofoniczny interfejs audio USB do pracy bezpośrednio z komputerem. Darmowe oprogramowanie audio pomocne przy nagrywaniu, edycji i podcastach wraz ze 150 instrumentami/wtyczkami efektów i niskolatencyjnymi sterownikami do pobrania ze strony www.behringer.com.
  2 wysyłki aux na kanał: 1 monitorowa przed tłumikiem i 1 do efektów zewnętrznych po tłumiku.
  Diody przesterowania i funkcje mute/alt 3-4 na wszystkich kanałach.
  2 podgrupy z osobnymi wyjściami.
  2 wielofunkcyjne powroty stereo aux.
  Symetryczne wyjścia głównego miksu ze złoconymi złączami XLR i osobnymi wyjściami reżyserki / słuchawkowym /stereo tape.
  Wyjścia reżyserki / słuchawkowe z możliwością przełączania wielu wejść.
  Tłumiki logarytmiczne z 60mm suwakami i uszczelniane potencjometry.
  Wbudowany uniwersalny zasilacz impulsowy pracujący w zakresie 100-240V, zapewniający pozbawiony zakłóceń dźwięk, doskonałą odpowiedź transjentową oraz niski pobór mocy.
  Wysokiej jakości podzespoły i wytrzymała konstrukcja zapewniające długotrwałe użytkowanie!
  [Sprzedam] Mikser i mikrofony wraz ze stacje plus głosniki stx 6,5". [Sprzedam] Mikser i mikrofony wraz ze stacje plus głosniki stx 6,5". [Sprzedam] Mikser i mikrofony wraz ze stacje plus głosniki stx 6,5". [Sprzedam] Mikser i mikrofony wraz ze stacje plus głosniki stx 6,5". [Sprzedam] Mikser i mikrofony wraz ze stacje plus głosniki stx 6,5".

  Do sprzedania posiadam także 2 głośniki niskotonowe WM.STX.6,5.1.80.F.S.MC. Rzadko kiedy grały. Grały przy komputerze i to cicho. Impedancja 8 Ω , rozmiar 6,5", moc nominalna 80W/50W, model WM.6,5.1.80.8.F.S.MC przeznaczony jest do 2- lub 3-drożnych kolumn głośnikowych domowego systemu audio.
  Wymiary:
  Średnica zewnętrzna: 178 mm
  Średnica montażowa: 150 mm
  Wysokość głośnika: 70 mm
  Średnica magnesu: 70 mm

  Specyfikacja:
  Standardowy rozmiar 6,5 cala
  80 W Program Power
  Moc 50 W AES
  Nominalna impedancja 8 Ohm
  Czułość 88 dB
  Wodoodporny - nie
  korpus cewki - aluminium
  Kosz stalowy zapewniający wysoką sztywność
  Zalecana obudowa: 15-20L zamknięta.
  Nowe kosztują 30zł+przesyłka. Cenę wybiera kupujący. Proszę dzwonić a dogadamy się.

  Wszystkie przedmioty były kupione jako nowe! Nigdzie indziej nie znajdziecie w tak dobrym stanie przedmiotów używanych jakie są u mnie. Naprawdę z czystego serca polecam! Dla zainteresowanych mogę zrobić kilka fotek przedmiotów.
  Kontakt: 515 684 739 lub 666 951 779.
  Proszę pamiętać że cena jest naprawdę niska ponieważ to kupujący ustala cenę a w razie potrzeby dogadamy się.
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).