Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt kiel cd30. Jak ustawić i zapisać w pamięci stacje radiowe?

07 Mar 2005 09:40 6600 6
  • Level 10  
    Mam radyjko blaupunkta kiel cd30 ale niewiem jak w nim ustawic i zapisac w pamieci stacje radiowe:) Moze to smieszne ale nie moge wogole tego ustawic:/ Kumpel moj ma takie same radyjko i u niego wystarczy nacisnac strzalke w bok(>) i juz samo szuka stacji a u mnie jak nacisne strzalke to pojawiaja mi sie jakies napisy nieiwem co ztym zrobic:/ Jest mozliwosc ze mam uszkodzone radio? Ma ktos moze instrukcje do tego radia?? z gory dzieki!!:)
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • OptexOptex
  • Level 43  
    Albo wszedłeś w menu DSC (Direct System Control) albo masz włączoną funkcję TP i radio przegląda tylko stacje z informacjami o ruchu na drogach i nadajacymi RDS a napisy to właśnie zapamiętane napisy z RDSu. Pomyśl trochę bo jak widać proste radio a przerasta Cię. Opisy skrótów używanych w CarAudio znajdziesz na stronie Studio24.

SławeK
  • OptexOptex
  • Level 10  
    ok wielkie dzieki:)
  • Level 43  
    Tak sobie myślę czy nie prościej odesłać kolegę na stronę Blaupunkta www.blaupunkt.pl lub bogatszej www.blaupunkt.de . Najlepiej szuka się instrukcji podając numer modelu w/g Blaupunkta zaczynający się cyfrą 7 xxx xxx xxx. Jest tam naprawdę sporo instrukcji obsługi i montażu.

SławeK
  • Level 30  
    Możliwe że masz włączoną funkcję PTY.
  • Level 10  
    Juz wszystko dziala!!:) Ze ja tego sam nie zczailem...;)