Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

neostrada zapytanie......

18 Jul 2013 12:07 672 2
  • Level 10  
    mam taki problem zostawiłem na noc modem tak jak kazali mi technicy zostawiać cały czas włączony modem żeby SNR poszedł z 10 db do 17-20 db max maximum upload rate obniżyło się z 19000 do 17700 oraz predkość się zwiększyła z 12440 do 12442 i moje pytanie brzmi czy ten SNR pojdzie do gory i maximum download rate się zwiększy ? mam do szafy ok 1,2 km ? dodam linia jest stabilna i nie rozłącza
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 36  
    gregorio151 wrote:
    moje pytanie brzmi czy ten SNR pojdzie do gory i maximum download rate się zwiększy?
    Pójdzie (widać, że zmienia się znacznie) i Max zwiększy się - to są wyliczenia teoretyczne synchronizacji maksymalnej, przy niestabilności może dochodzić nawet do takich błędów, że Margin rośnie, a max spada (błędne wyliczenie).

gregorio151 wrote:
    dodam linia jest stabilna i nie rozłącza
    Stabilna nie jest, masz bardzo duży zapas na kłopoty. Zauważyłem zamiany o 6 dB, jeśli widziałeś 20 dB to już zmiany 10 dB (a może więcej).

gregorio151 wrote:
    predkość się zwiększyła z 12440 do 12442
    To nie prędkość, ale synchronizacja, która została zerwana (nie wiadomo ile razy i z jakiego powodu, duże skoki Marginu to dobry powód).
  • Level 10  
    a błędy HEC to są błędy naprawiane ?