Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep ECSYSTEM
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BSC NVR3204 + Samsung SNB2000P - Uruchomienie detekcji ruchu

19 Lip 2013 20:21 1311 3
  • Poziom 10  
    Witam,

Mam problem z uruchomieniem detekcji ruchu na rejestratorze, przerobiłem instrukcję od deski do deski i nie mam już koncepcji na to co z tym fantem zrobić.

Nagrywanie ciągłe pracuje bez problemów.

Kamera znaleziona przez rejestrator, skonfigurowana w rejestratorze jako Samsung, choć BSC znajduje ją jako ONVIF lecz w tej opcji nie działa.

Serwis podpowiada uruchomienie detekcji oraz obszarów detekcji w kamerze, takoż zrobiłem lecz dalej bez rezultatu. Strefy prywatności wyłączone. Kamera w podglądzie pokazuje iż wykryła ruch w logach też są zapisy a rejestrator nie reaguje.

Stąd gorąca prośba o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Z góry dziękuję
  • Sklep ECSYSTEM
  • specjalista-kamery przemysłowe
    Jaką wersje ONVIF ma kamera? i jaką wersje onvif ma bcs?

Z tego co wiem.... na 99% nie będzie działać w żaden sposób. BCS'y tak mają że detekcja ruchu działą tylko z kamerami bcs'a głównie.
  • Sklep ECSYSTEM
  • Poziom 10  
    Kamera ma nowszy niż rejestrator ...

Obwiałem się takiej sytuacji ... bo doczytałem ... PO zakupie rejestratora ... że z BCS takie akcje są :(

Może inaczej czy rejestratory innych firm też tak maja czy to domena BCS'ów ??

Proszę o polecenie rejestratora do tych kamer aby to wszystko odpalić bo szkoda mojego czasu widzę na gmeranie i zabawę z BCS'em.
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    W Qnapie działa, normalnie jako SNB-2000 nie po onvifie.