Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

citroen xsara 1.4 - citroen xsara II 1.4i 2001r kopci obroty skaczą

19 Jul 2013 21:58 4233 5
  • Level 2  
    witam
    Mam problem z autem kopci na biało (202tys km).Podejrzewam uszczelkę pod głowicą. Minimalnie skakały obroty a 2 dni temu wymieniałem wode w chłodnicy zapomniałem odpowietrzyć, zakręciłem układ odpaliłem auto i po 5 min obroty skaczą miedzy 9-10 tyś. Silnik głupieje, dodatkowo padła jeszcze poduszka/tuleja silnika prawa dolna. Czy ma to jakiś związek? układ odpowietrzyłem od razu oczywiście, dolałem nowego paliwa i bez efektów. Na wysokich obrotach silnik pracuje idealnie (15tyś +)jak odpale auto od razu i nic nie dotykam chodzi równo, lecz raz na 9tyś spada a za innym razem na 10tyś.Dodam ,że 3 dni temu było wszystko dobrze.
  • Level 24  
    test zawartości co w płycie!!! węże twarde od wody??
  • Level 2  
    igorek83 wrote:
    test zawartości co w płycie!!! węże twarde od wody??

auto odpaliłem trzymało trochę powyżej 10tyś obrotów po chwili spadło do 9,5 w aucie trzęsiawka czy to od poduszki silnika węże miękkie ale to zimny silnik jutro sprawdze na ciepłym. gińie woda z chłodnicy nie wiem czy dziura aaa jak wymieniałem to stara była mętna i smierdzała spalinami ! :cry:
  • User removed account  
  • Level 2  
    georgesgr wrote:
    Auto ma 12 lat. Czas najwyzszy wymienic uszczelke glowicy.

podejrzewałem uszczelke lecz te szalejące obroty od 2 dni mnie martwią .jakie będą koszty wymiany uszczelki czy w 500zł się zamkne ?
  • User removed account