Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kod aparatu zablokowany?! Siemens CX65 - Zabezpieczenia!?

07 Mar 2005 13:02 6348 15
  • Poziom 10  
    Miałem 3razy wpisać nie wiedziałem jaki to kod i telefon zablokowany oczywiście wszystko działa włącza się itp... karte sim można włożyć itp ale... nie moge zabezpieczyć telefonu nie moge zaznaczyć tej opcji zabezpieczenia w instrukcji pisze że mam zadzwonić do punktu siemens i dzwonię a kolo mi mówi że 50złotych to około kosztuje i trzeba to zrobić osobiscie w salonach siemens? wiecie cos o tych zabezpieczeniach moze ma ktos tez taki sam problem??
  • Poziom 29  
    zrob unlock telefonu i kod zabezpieczajcy zostanie zdjety... niestety tracisz gwarancje... poszukaj na elektrodze jest tutaj kilkadziesiat opisow jak zdjac simlocka z twojego fona ...
  • Poziom 10  
    Mi nie chodzi o simlock tylko o kod aparatu... a to jest chyba coś innego
  • Poziom 24  
    To jest coś innego, ale jak napisał orczxc po zdjęciu simlocka zejdzie też kod aparatu!
  • Poziom 29  
    @arthorius
    w kazdym siemensie jak sciagasz sim-locka wowczas jest ustawiany (zdejmowany ) na fabryczny kod zabezpieczjacy.. wiec nie mow mi ze to cos innego bo chyba sie troche znam...
    po prostu zdejmij sim'a i sam zniknie... ;)
  • Poziom 10  
    :-/ Nie można to inaczej zrobić bo miesiąc temu kupiłem nówke CX65 i mam rok gwarancji na to... a jak złame simlocka to po gwarancji... a może macie coś takiego żeby zdjąć simlocka a potem go założyć na nowo... bo tak bardzo nie potrzebuję zdejmować tego ale bez tego nie mam kilka funkcji np. format dysku
  • Poziom 29  
    ni ma inaczej ale soft do sciagania sim ma terz funkcje zakladania sim-locka... wiec mozna spróbowac... inaczej nic nie wskurasz..
  • Poziom 11  
    sprubuj orginalnym softem przeflashować fona który ściągniesz ze strony siemensa www.siemens.pl bo siemens wydał darmowe uaktualnienie do tego modelu i nie tracisz gwarancji i może zejdzie kod a jak nie to tylko simlock.bateria przy flashu ma być full a wariant opr.potrzebny do flasha to kod *#06# info
  • Poziom 24  
    olek198011 napisał:
    sprubuj orginalnym softem przeflashować fona który ściągniesz ze strony siemensa www.siemens.pl bo siemens wydał darmowe uaktualnienie do tego modelu i nie tracisz gwarancji i może zejdzie kod a jak nie to tylko simlock.bateria przy flashu ma być full a wariant opr.potrzebny do flasha to kod *#06# info

Olek, wyluzuj. Siemens nie po to wydał nowy soft, żeby sobie można było ściągać simlocki za free. Po jego wgraniu jest dokładnie to samo jeżeli chodzi o locki. Jedyna możliwość to albo komis i unlock tracąc gwarancję, albo serwis Siemensa, albo kabel COM + X65 free unlocker tornado.

PS. Siem CX65 ma gwarancję na 2 lata.
  • Poziom 29  
    @tabsior 100% racja po update'cie softu nic sie nie zmieni porcz wersji softu nie zmieni sie stan sim-lock'a i kod zabezpieczajacy..
  • Poziom 10  
    Ja wam nie rozumiem... :-/ ja nie chce łamać simlocka tylko odblokować ten kod
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    a czy ty nie rozumiesz jedny sposob aby usunac kod to sciagnac simloka bo wowczas kod jest resetowany do ustawien fabrycznych..

no chyba ze nie jestes na tyle rozgarniety zeby to wreszcie zrozumiec.. ? hmm

Facet inne mozliwosci nie ma...!!!!!!!!!!
  • Poziom 10  
    orczxc - masz racje... długo sprawdzałem i się pytałem, dlatego klikam pomógł :)
  • Poziom 29  
    @arthorius

troche sie znam i wiem co mowie ... ;)
  • Poziom 1  
    a może ktoś wie jak zrobic formata siemensa cx65 bo jak robie w ustawieniach telefonu to wyskakuje mi komunikat KOD APARATU ZABLOKOWANY i nie moge nic zrobic a nie moge zmienic kodu bo już byl pare razy wpisany
  • Spec od drukarek
    te_kan napisał:
    a może ktoś wie jak zrobic formata siemensa cx65 bo jak robie w ustawieniach telefonu to wyskakuje mi komunikat KOD APARATU ZABLOKOWANY i nie moge nic zrobic a nie moge zmienic kodu bo już byl pare razy wpisany

Trzeba tak jak wyżej koledzy pisali ściągnąć simlocka