Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikrofon - po podłączaniu do komputera wogóle nie działa

19 Lip 2013 23:38 1371 7
  • Poziom 9  
    Witam, potrzebuje pomocy z niedziałającym mikrofonem. Posiadam system Windows 7 64 bitowy, sprzęt podłączony jest do karty dźwiękowej zintegrowanej z płytą główną ASUS P5G41T-MLX3. Próbowałem kilka razy odinstalowywać sterowniki i na nowo instalować, na nic się to zdało. Mikrofon w 100% sprawny, ponieważ był sprawdzany na innym komputerze i działa normalnie. Nie wiem co może być przyczyną, również próbowałem trochę grzebać w ustawieniach i też nic nie ruszył. W załącznikach podałem screeny ustawień mikrofonu, pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Gniazdo/wejście mikrofonowe na płycie sprawne?.
    Nagraj coś przy pomocy Windows-owego rejestratora dźwięku i sprawdź.
  • Poziom 9  
    Gniazdo na płycie sprawne.
    Próbowałem, pasek dźwięku nawet nie drgnął, a jedynie co udało się odsłuchać po próbie nagrania to większy szum.
  • Poziom 38  
    Masz wyłączony mikser.. Włączałeś go?
  • Poziom 9  
    Tak, próbowałem, ustawiałem również jako urządzenie domyślne i dalej nic nie ruszyło.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Podłącz inny mikrofon do swojego komputera i sprawdź. Wiem iż owy mikrofon sprawdzałeś na innym zestawie. Ale coś tutaj nie pasuje. Skoro wszystko w panelu sterowania ustawione prawidłowo,gniazdo sprawne,sterowniki zainstalowane,"mikrofon sprawny" to nie ma możliwości żeby nie działało.
  • Poziom 9  
    Jutro pożyczę mikrofon od kolegi i dam znać czy coś ruszyło.
  • Poziom 9  
    Niestety po podłączeniu innego mikrofonu dalej nic.