Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak przekazać sygnał z mikrofonu wprost na wyjśie słuchawkowe

cysiek4 20 Lip 2013 10:53 801 1
  • #1 20 Lip 2013 10:53
    cysiek4
    Poziom 8  

Witam jak w temacie.
    Gram w instrumencie jakim jest Tuba. Mam dostęp do piecyka basowego do gitary i chciałbym sprawdzic jak by sie grało z jego pomocą. Piecyk ma wejście na chinche czyli za pomocą zwykłego kabla jack-chinche moge podpiąć pod niego mojego netbooka (windows 7 starter). Dodatkowo posiadam mikrofon z przewodem do wpięcia w gniazdo mikrofonowe komputera który chciałbym wykorzystać do tego celu.

Proszę o poradę w jaki sposób ustawić komputer zeby sygnał z wejścia mikrofonowego przekazywać wprost na wyjście słuchawkowe.

pisze wprost bo wpadłem juz na pomysł na wykorzystanie do tego programu do zmieniania głosu na żywo, efektem było niedopuszczalne opóźnienie które nie może mieć miejsca. Z góry dziekuje i pozdrawiam ;)

0 1
  • Sklep HeluKabel
  • #2 20 Lip 2013 18:27
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

cysiek4 napisał:
    Proszę o poradę w jaki sposób ustawić komputer zeby sygnał z wejścia mikrofonowego przekazywać wprost na wyjście słuchawkowe.

Nic nie musisz robić, tak jest ustawiane standardowo w windzie.
    cysiek4 napisał:
    bo wpadłem juz na pomysł na wykorzystanie do tego programu do zmieniania głosu na żywo, efektem było niedopuszczalne opóźnienie które nie może mieć miejsca

To do tego musisz kupić kartę dźwiękową z prawdziwego zdarzenia, zapomnij by to poprawić na integrze.

0