Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Onkyo WS-TP - bezprzewodowy głośnik Bluetooth w estetycznej obudowie

pseven 20 Lip 2013 12:49 2385 1
 • Onkyo WS-TP - bezprzewodowy głośnik Bluetooth w estetycznej obudowieJapońska firma Onkyo wprowadziła do oferty nowy model bezprzewodowego głośnika oznaczony symbolem WS-TP. Urządzenie wyróżnia kształt obudowy przypominający kwiat tulipanu.

  W konstrukcji głośnika wykorzystano 2 przetworniki szerokopasmowe współdziałające z pojedynczym przetwornikiem niskotonowym zasilane wzmacniaczem o mocy wyjściowej wynoszącej odpowiednio 15, 15 i 50 W.

  WS-TP z urządzeniem źródłowym łączyć może się bezprzewodowo (za pośrednictwem interfejsu Bluetooth 2.1 i protokołu A2DP) lub przewodowo (za pomocą kabla zakończonego wtykiem mini-jack), co czyni go kompatybilnym z większością urządzeń przenośnych, takich jak telefony komórkowe typu smartphone i komputery typu tablet. Sterowanie głośnikiem odbywa się za pomocą fizycznych przycisków umieszczonych na przedniej ścianie obudowy urządzenia.

  Zewnętrzne wymiary głośnika wynoszą około: 258 x 331 x 256 mm, a waga 4,3 kg. Zasilanie głośnika odbywa się za pośrednictwem zasilacza sieciowego o napięciu wejściowym od 100 do 240 V.

  Cena detaliczna modelu WS-TP wynosi 29800 jenów japońskich (ok. 950 zł). Sprowadzając przedmiot z Japonii do Polski należy liczyć się z koniecznością uiszczenia opłat celnych.

  Źródło:
  http://en.akihabaranews.com/137920/audio-systems/onkyo-ws-tp-tulip-shaped-bluetooth-speaker

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  pseven
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej. W zespole Elektroda.pl od 2009 roku.
  Specjalizuje się w: webwriting, tłumaczenia instrukcji obsługi ang-pol
  pseven napisał 8518 postów o ocenie 1591, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
 • #2
  Użytkownik usunął konto
  Użytkownik usunął konto