Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rok Xbox Live Gold gratis przy zakupie rocznej subskrypcji na Office 365

pseven 20 Lip 2013 13:25 3825 4
  • Rok Xbox Live Gold gratis przy zakupie rocznej subskrypcji na Office 365Microsoft uruchomił promocję, w ramach której każdy kto zdecyduje się wykupić roczną subskrypcję na dostęp do pakietu Office 365 Home Premium w chmurze otrzyma możliwość bezpłatnego korzystania z Xbox Live Gold również przez rok.

Office 365 to usługa umożliwiająca korzystanie z oprogramowania: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access, Publisher, Skydrive i Skype na komputerze pracującym pod kontrolą systemu Windows lub Mac na zasadach subskrypcji.

Roczny abonament na Office 365 Home Premium kosztuje niecałe 99 dolarów amerykańskich (ok. 320 zł). Kod na 12-miesięczną subskrypcję usługi Xbox Live Gold wart jest 60 dolarów (ok. 190 zł).

Źródło:
    http://arstechnica.com/gaming/2013/07/psa-free-year-of-xbox-live-with-office-365-sign-up/

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    pseven
    Tłumacz Redaktor
    Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej. W zespole Elektroda.pl od 2009 roku.
    Specjalizuje się w: webwriting, tłumaczenia instrukcji obsługi ang-pol
    pseven napisał 8456 postów o ocenie 1507, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
    Fredw
    Poziom 20  
    Office tak kiepsko się sprzedaje czy chcą większą liczbę fraj... klientów do szpiegowania ściągnąć ?
    1010011010
    Poziom 32  
    Używałem office 2003 i było ok, odkąd wprowadzili wstążki to dla mnie najgorszy pakiet programów tego typu. Używam linuxa - darmowego systemu, który dostosowałem w 100% do siebie, do tego darmowy libre office :)
    Nie wiem jak można płacić za system, który jest wolny i ma wiele błędów, do tego trzeba mieć na nim antywirusa itp. i nawet za pakiet biurowy trzeba zapłacić...przecież obok mamy wiele ciekawych alternatyw.
    Jeszcze nie zdarzyła mi się osoba, której po przekonaniu do zmiany sytemu na linuxa byłoby źle. Większość użytkowników używa komputera do INTERNETU, więc im to bez różnicy w czym uruchomią ulubioną przeglądarkę a jeśli komputer będzie się im uruchamiał dwa razy szybciej to czemu nie? :)
    zackass1
    Poziom 16  
    Ja miałem kilka podejść do linuxa i żadne nie skończyło się dłuższym pobytem pingwina na dysku. Jak ktoś ma egzotyczny pod względem dostępności sterowników sprzęt, to praca na linuxie sprowadza się do ciągłego przesiadywania na forach w poszukiwaniu rozwiązań kolejnych problemów. Przy ostatniej próbie przesiadki na linuxa najnowsze ubuntu ze środowiskiem xfce zmuliło się szybciej niż xp. Dlatego nie ma co popadać ze skrajności w skrajność, każdy system ma swoje plusy i minusy.
    Brutus_gsm
    Poziom 25  
    Wydaje mi się, że target Xbox Live Gold i Office 365 jest całkowicie inny. Nie wydaje mi się, żeby gracze korzystali z dokumentów w chmurze...