Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica dynamic systems - po przejściu w stan gotowości przestaje reagować

Horusiath 21 Lip 2013 11:43 3468 2
  • #1 21 Lip 2013 11:43
    Horusiath
    Poziom 2  

Witam, chciałbym prosić o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu, związanego z pralką Amica Dynamic Systems:

W trakcie prania zaszła konieczność wyjęcia części rzeczy z pralki. W związku z tym zatrzymałem program (chyba na etapie płukania), nie udało mi się jednak otworzyć drzwi od pralki. Popełniłem błąd, wyłączając pralkę.

Niestety okazało się, że od tego czasu nie da się uruchomić żadnego programu w pralce. Niezależnie od pokazywanych ustawień i wciskania przycisku start, zapalona jest tylko dioda gotowości, zaś system w ogóle nie reaguje na przyciskany Start. Próbowałem również zresetować pralkę (zgodnie z instrukcją znalezioną w internecie), to też jednak nie pomogło a pralka cały czas pozostaje tylko w stanie gotowości i nie reaguje na jakiekolwiek akcje.

4 2
  • #2 21 Lip 2013 11:55
    313094
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 21 Lip 2013 12:15
    Horusiath
    Poziom 2  

Ostatecznie udało się znaleźć rozwiązanie. Poprzednia instrukcja resetowania była nieprawidłowa. Po skorzystaniu z instrukcji dostępnej pod tym linkiem, wszystko poszło prawidłowo. Jedyna różnica tkwiła w ostatnim kroku, kiedy dioda powinna powrócić do statnu gotowości, lecz zamiast tego zapalona była ta oznaczająca Koniec.

7