Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba satellite pro c 660 - Spadki fps

22 Lip 2013 09:56 1443 12
  • Poziom 7  
    Od pewnego czasu w każdej grze mam dziwne spadki fps wyglądają one tak.np counter strike global offenisive gdy dam broń na dół gdzie jest mało tekstur fps mam 60 i wyżej a jak dam kamere wyżej na te wszystkie tekstury to mi spadają mocno fps do 40 i niżej.Temperatury podczas grania są 60 i mniej więc dobre czyściełem rejestr skanowałem komputer wiele razy i nic nie dało więc prosze o pomoc.
  • Poziom 38  
    Jakie temperatury CPU i GPU w stresie ? Wrzuci kolega smart dysku z programów HD Tune (zakładka Health) lub Cystal Disc Info
  • Moderator - Komputery Serwis
    Rozumiem iż wcześniej nie było takich problemów?.
    Daj screena z menadżera zadań-procesy-pokaż procesy wszystkich użytkowników.
    Wykonaj "pełne skanowanie" MBAM i zamieść logi.
  • Poziom 7  
    Crystal disc info juz sprawdzałem pare dni temu i miełem Dobre.Temperatury podam wieczorem bo jestem na innym kompie,screena tez dam wieczorem i MBAM.Ale to nie jest napewno wina dysku.

Dodano po 3 [minuty]:

Tak wcześniej nie było takich problemów jest tak od paru miesięcy.

Dodano po 17 [minuty]:

CPU 51 GPU 41.Toshiba satellite pro c 660 - Spadki fps

Dodano po 1 [godziny] 33 [minuty]:

Jednak dodaje teraz Toshiba satellite pro c 660 - Spadki fps Toshiba satellite pro c 660 - Spadki fps

Dodano po 6 [minuty]:

Malwarebytes Anti-Malware 1.75.0.1300
    www.malwarebytes.org

Wersja bazy: v2013.07.22.04

Windows 7 Service Pack 1 x64 NTFS
    Internet Explorer 10.0.9200.16635
    Kacper :: KACPER-TOSH [administrator]

2013-07-22 13:36:17
    mbam-log-2013-07-22 (13-36-17).txt

Typ skanowania: Pełne skanowanie (C:\|D:\|E:\|F:\|Q:\|)
    Zaznaczone opcje skanowania: Pamięć | Rozruch | Rejestr | System plików | Heurystyka/Dodatkowe | Heuristyka/Shuriken | PUP | PUM
    Odznaczone opcje skanowania: P2P
    Przeskanowano obiektów: 429700
    Upłynęło: 1 godzin(y), 7 minut(y), 10 sekund(y)

Wykrytych procesów w pamięci: 0
    (Nie znaleziono zagrożeń)

Wykrytych modułów w pamięci: 0

Wykrytych kluczy rejestru: 6
    HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Giant Savings (PUP.GamePlayLabs) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\UNINSTALL.EXE (PUP.GamePlayLabs) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Funmoods (PUP.FunMoods) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\lollipop (Adware.LolliPop.IT) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    HKCU\SOFTWARE\Funmoods (PUP.FunMoods) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\IBUpdaterService (PUP.InstallBrain) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.

Wykrytych wartości rejestru: 0

Wykryte wpisy rejestru systemowego: 0

wykrytych folderów: 2
    C:\ProgramData\IBUpdaterService (PUP.InstallBrain) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    C:\Users\Kacper\AppData\Local\Lollipop (Adware.LolliPop.IT) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.

Wykrytych plików: 10
    C:\Program Files (x86)\Giant Savings\Uninstall.exe (PUP.GamePlayLabs) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    C:\Users\Kacper\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.IE5\HWLQIVEN\51e01d23974b9[1].exe (PUP.Adware.MultiPlug) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    C:\Users\Kacper\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.IE5\QWO035NE\game[1].exe (RiskWare.Tool.CK) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    C:\Users\Kacper\AppData\Local\Temp\{55BE51BD-20A8-44A0-A64B-688A8E5D734B}\Addons\ext_setup.exe (PUP.Adware.MultiPlug) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    C:\ProgramData\IBUpdaterService\repository.xml (PUP.InstallBrain) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    C:\Users\Kacper\AppData\Roaming\Funmoods\UpdateProc\UpdateTask.exe (PUP.FunMoods) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    C:\Users\Kacper\AppData\Local\Lollipop\lollipop.bat (Adware.LolliPop.IT) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    C:\Users\Kacper\AppData\Local\Lollipop\lollipop.lpd (Adware.LolliPop.IT) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    C:\Users\Kacper\AppData\Local\Lollipop\lollipop_cfg.lpd (Adware.LolliPop.IT) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.
    C:\Users\Kacper\AppData\Local\Lollipop\lollipop_ps.lpd (Adware.LolliPop.IT) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.

(zakończone)
    GhostHunt3rR napisał:
    Crystal disc info juz sprawdzałem pare dni temu i miełem Dobre.

Daj proszę screena z CDI.
  • Poziom 7  
    Proszę. Toshiba satellite pro c 660 - Spadki fps
    "Pełnego" screena. Rozszerz to okno.
  • Poziom 7  
    Nie da sie tego rozszerzyć masz tu 2 screeny które pokazują wszystko.Toshiba satellite pro c 660 - Spadki fps Toshiba satellite pro c 660 - Spadki fps
    Dysk jest OK.
  • Poziom 7  
    To o co może chodzić ?
  • Poziom 38  
    GhostHunt3rR napisał:
    CPU 51 GPU 41
    Czy podane wartości są w stresie? Czy przy przeglądaniu elektrody ?
  • Poziom 7  
    Oj przepraszam temperatury w stresie to CPU 62 GPU 44.
  • Poziom 7  
    Wie ktoś o co może chodzić?