Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Moduł kontrolera akum. Li-Ion z przetwornicą 5V@2A - DIY Powerbank

Alfax 22 Lip 2013 14:02 2223 0
    Alfax
    Poziom 28  
    Witam
    Oferuję do sprzedaży moduł kompletnego kontrolera akumulatora Li-Ion 3,6V z 1,2'' LCD, do zastosowania jako cześć elektroniczna przenośnego źródła zasilania (Powerbank). Moduł posiada dwa gniazda USB do podłączenia ładowanych urządzeń o wydajności 2A (niestety nie jest jasno określone, czy każde z nich, czy w sumie), gniazdo micro USB jako gniazdo ładowania wbudowanego akumulatora, wyświetlacz LCD z podświetleniem wskazujący stan naładowania akumulatora i status urządzenia.
    [Sprzedam] Moduł kontrolera akum. Li-Ion z przetwornicą 5V@2A - DIY Powerbank [Sprzedam] Moduł kontrolera akum. Li-Ion z przetwornicą 5V@2A - DIY Powerbank
    Moduł zbudowany jest w oparciu o mikrokontroler który zarządza prądem ładowania i rozładowania akumulatora, a ponadto zabezpiecza go przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, przeciążeniem i zwarciem. Ponadto steruje wyświetlaczem oraz zarządza inteligentnym oszczędzaniem baterii.
    Do modułu można podłączać pojedyncze akumulatory i pakiety połączonych równolegle ogniw Li-Ion i Li-Poly o dowolnej pojemności. Jako bajerek - jest biała dioda LED która służy jako mini latarka.
    Wymiary płytki: 65.2*27*15.6 mm
    Moduł kupiłem w chinach, gdyż zamierzałem zbudować sobie własny powerbank, ale zrezygnowałem z tych planów. Płytka jest nieużywana, zafoliowana. W komplecie jest instrukcja po angielsku (to taki chiński-angielski, ale da się zrozumieć).
    Cena: 30 zł plus koszty przesyłki.
    Zainteresowanych proszę o ikontakt na priv, mogę również wystawić moduł na Allegro.
    Pozdrawiam
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).