Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Montaz Minicar 686H w volvo s40 z 1996 roku.

moto.es 22 Jul 2013 18:12 2958 4
Relpol
 • #1
  moto.es
  Level 2  
  Witam. Czy ktoś z forumowiczów montował autoalarm MINICAR 686H do volvo s40 1996r. Dokładnie chodzi mi o kolory przewodów pod które trzeba się podpiąć z alarmem i sterownikiem centralnego zamka. Pozdrowienia z gorącego Madrytu.
 • Relpol
 • Helpful post
  #2
  carrier
  Car alarms specialist
  zobacz to, powinno pomóc
 • Relpol
 • #3
  moto.es
  Level 2  
  Dzięki Carrier. Jutro będę rozbierał konsole, kierując się Twoimi radami. Postaram się pod koniec tygodnia napisać jakie wyniki. Mecze się z tym alarmem 3 dni.
 • #4
  moto.es
  Level 2  
  Niestety nie zdało egzaminu. w konsoli nie mam sterownika centralnego zamka. Zato po lewej stronie od kierowcy mam szara puszkę od c.z. lecz do niej nie dochodzi żaden z opisanych kabli (kolory). Gdy uruchamiam c.z. z pilota słychać w niej załączanie przekaźnika. Jak można sprawdzić które kable są do otwierania i zamykania c.z. I jeśli już znajdę te kable, czy mam się w nie podpiąć z kablami od nowego sterownika, czy tez mam je przeciąć i podpiąć się w odcinek który leci w stronę drzwi kierowcy? Proszę o podpowiedz.
 • #5
  moto.es
  Level 2  
  Witam ponownie. Wiec udało mi się podłączyć i alarm i sterownik c.z. U mnie oryginalny sterownik c.z. to szare pudełko z 2 szarymi kostkami. Jedna krotka, druga dłuższa. w tej dłuższej na pinie chyba 18? jest brązowy kabelek i to jest otwieranie c.z. i obok chyba pomarańczowy(nie pamiętam)zamykanie. Wszystko działa z nowych pilotów. W załączeniu dodaje zdjęcia sterownika, złączy i wtyczek. Zamykam temat.

  Montaz Minicar 686H w volvo s40 z 1996 roku. Montaz Minicar 686H w volvo s40 z 1996 roku. Montaz Minicar 686H w volvo s40 z 1996 roku.