Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Montaż nowego radia w Audi A4 99r.

wesoly2828 22 Jul 2013 22:37 2811 4
    wesoly2828
    Level 13  
    Witam. Zakupiłem radio peying 6330. Próbuje zainstalować je w swoim audi A4 99. Zrobiłbym to lecz są dwa problemy, które mi na to nie pozwalają. Pierwszy to nie działające głośniki z tyłu. A drugi to gubienie stacji zapisanych. A nawet gubienie w trakcie jazdy sygnału. Pozdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    kizek
    Level 35  
    Czy prawidłowo podłączyłeś radio w samochodzie?
    ladamaniac
    Level 39  
    Najpierw sprawdź ustawienia radia. Już paru głośniki nie grały, bo się fader przez przypadek skręcił. Drugie to sprawdź plus stały i plus po zapłonie, czy są i czy są w odpowiednich miejscach. Po trzecie sprawdź instalację antenową, skoro gubi sygnał, możesz to zrobić nawet kawałkiem przewodu, sprawdź czy masz tam wzmacniacz antenowy i czy ma zasilanie.
    No i na koniec sprawdź, czy masz przy wtyczce do radia instalacje do tylnych głośników. Niektóre modele radia w Audi miały osobny wzmacniacz do tynych głośników.
    wesoly2828
    Level 13  
    Przeczytam instrukcje i podłącze drut zamiast anteny jeśli nie znajde rozwiązania to zrobie zdjęcia radia i kabli w aucie.
    wesoly2828
    Level 13  
    Wtyczka do tylnich głośników musi być ponieważ jak mam zainstalowane radio orginalne to one grają

Dodano po 17 [minuty]:

Dodano po 31 [minuty]:

Montaż nowego radia w Audi A4 99r. Montaż nowego radia w Audi A4 99r. Montaż nowego radia w Audi A4 99r. to zdjęcie radia i kabli w aucie. Prosze o podpowiedz gdzie jest plus stały, po zapłonie, wzmacniacz antenowy i wtyczka do głośników tylnich. Jestem laikiem i nie mam zielonego pojęcia. Pozdrawiam

To użyj z łaski swojej wyszukiwania.

3.1.16. Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.