Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson z talerzem od wizji, cyfry+ itp ?

damianlg 07 Mar 2005 18:30 1169 3
  • #1 07 Mar 2005 18:30
    damianlg
    Poziom 12  

witam ,tak jak w temacie czy mozna wykorzystac z tunerem ferguson talerz od cyfry + lub od byłej wizji ? czy tez trzeba wykorzystac talerz satelitarny ? i czy jak mam talerz wizji to wystarczy ze dokupie drugi konwenter i diseqc i ten wizji konwenter ustawiam sobie np. na hotbirda a ten dokupiony na astre ? pozdrawiam

0 3
  • #2 07 Mar 2005 18:37
    MIREK54
    Poziom 26  

To wszystko zależy w jakiej części kraju mieszkasz np.na południowym wschodzie nawet do odbioru HB talerz WIZJI TV nie wystarczał a co tu mówić o zezu na ASTRE.Trzeba pomierzyć sygnały i dobrać odpowiednią czaszę do zeza , na pocieszenie mogę powiedzieć że przy dzisiejszych konwerterach na większości kraju wystarczy czasza CYFRY+ z zezem na ASTRE.

0
  • #3 07 Mar 2005 18:42
    damianlg
    Poziom 12  

okolice poznania, a przy okazji widzialem nowego fergusona 1118 , czy jego tez mozna programowac tak jak poprzednie, jest do niego soft ?

0
  • #4 07 Mar 2005 19:30
    lechoo
    Poziom 39  

W centrum kraju antena 60cm (od ś.p. Wizji) bardzo ładnie odbiera HotBirda, ale z zamontowaniem zeza na Astrę możesz mieć problem - zbyt mała odległość między konwerterami. Dodam jeszcze, że na antenie 60cm bez problemów odbierałem Hispasata 30W :)

0