Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra B 96 (przed liftingiem) - podświetlenie tablicy rejestracyjnej

mapiech 23 Lip 2013 15:07 2052 6
  • #1 23 Lip 2013 15:07
    mapiech
    Poziom 2  

Muszę wymienić podświetlenie tablicy rejestracyjnej, znalazłem w internecie odpowiednie podświetlenie (Link).
    Niestety oprócz samego podświetlenia skorodował mi wtyk, który się podłącza to lampki.

Czy ktoś się orientuje gdzie kupić taki wtyk?

0 6
  • #2 23 Lip 2013 16:09
    opamp
    Użytkownik obserwowany

Kontaktem to doczyszczasz. A jak nie to na złom po drugi.

0
  • #3 23 Lip 2013 16:14
    Voytu$
    Poziom 19  

Lampkę masz np. na aukcji: 3347499364, wtyk można pominąć i zalutować na sztywno i po problemie. Ostatnio zakładałem lampy polift a do ich odłączania użyłem kostek stosowanych do instalacji domowej ;) Trzeba sobie radzić.

0
  • #4 23 Lip 2013 18:03
    ociz
    Moderator Samochody

Nie szukaj żadnych zamienników, tylko numer oryginału i do ASO, cena wyjdzie podobna, jakość już nie koniecznie.

0
  • #5 23 Lip 2013 18:07
    Voytu$
    Poziom 19  

Bo zamiennik będzie raził innych kierowców? Co jak co w przypadku takiej lampki to nawet zastąpisz świeczką i będzie dobrze... ociz nie przesadzaj.

0
  • #6 23 Lip 2013 18:30
    ociz
    Moderator Samochody

Świecić pewnie będzie tak jak powinien, ale może np niedokładnie pasować do zderzaka, mogą się zatrzaski połamać przy montażu itp. Po co kupować coś niewiadomej jakości i z wątpliwą homologacją, jak można mieć za te same pieniądze oryginał.

0
  • #7 23 Lip 2013 18:48
    Voytu$
    Poziom 19  

Dlatego, że większość oryginałów jest sporo droższa, więc po co przepłacać. Dla przykładu oryginalna przepływka ok. 5 razy droższa, regulator biegu jałowego 7-8 razy droższy, reflektory przód około 3 razy droższe. A mowa konkretnie o tym aucie bo takim jeżdżę i ceny znam ;] A oryginalnej nowej klamki to chyba już nie dostaniesz, stara 15 letnia 30 zł, nowy zamiennik 20... To kilka przykładów.

0
  Szukaj w 5mln produktów