Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki do keyboardu do użytku domowego

Owex 23 Lip 2013 17:20 1086 4
  • #1 23 Lip 2013 17:20
    Owex
    Poziom 6  

Cześć, mam pytanie. Jestem klawiszowcem i gram na syntezatorze który nie ma wbudowanych głośników i potrzebuje zewnętrznych. Dotąd grałem na słuchawkach ale to trochę niewygodne. Zdecydowałem się kupić głośniki komputerowe i do nich podpiąć mój klawisz. Będzie to stosowane tylko w domu, w niewielkim pokoju. Moje pytanie- jakie głośniki wybrać w cenie ok 100zł? Na mocy mi nie zależy, chodzi tylko o jakość dźwięku, chciałbym żeby była jak najlepsza, dobrze byłoby też gdyby bas był dość głęboki. Co najlepiej kupić? Wszelkie głośniki na usb odpadają, tylko klasyczne na małego jacka.

• #3 23 Lip 2013 17:38
    Owex
    Poziom 6  

A mógłbyś podać jakiś przykład? Nie wiem jaki wzmacniacz ani tym bardziej które głośniki są "dobre"

• #4 23 Lip 2013 17:41
    swiercm
    Moderator - Komputery Serwis

Owex napisał:
    A mógłbyś podać jakiś przykład? Nie wiem jaki wzmacniacz ani tym bardziej które głośniki są "dobre"

Zwykły wzmacniacz od wieży + 20/40W głośniki basowe. Możesz szukać nawet całej wieży niekoniecznie sprawnej, ważne by wzmacniacz był ok i miała wejście AUX.

Za grosze powinieneś to kupić, a do keyboardu i małego pokoju spokojnie wystarczy.

• #5 23 Lip 2013 17:52
    Owex
    Poziom 6  

Wolałbym jednak głośniki i ewentualnie jakiś subwoofer, nie chcę bawić się w wieże. Kojarzy ktoś może odpowiedni sprzęt?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME