Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Warszawa Grupa Hobby\'stów - Wspólne realizowanie projektów

betoven 24 Lip 2013 10:23 717 2
  • #1 24 Lip 2013 10:23
    betoven
    Poziom 12  

Witam.

Jestem na etapie poznawania układów ARM a konkretniej staram się eksperymentować na stm32f100... Znam już dosyć dobrze AVRy i tematy z nimi związane. Postawy robotyki, programowania itp.

Wiem z własnego doświadczenia (do tej pory nie udało mi się do końca skonfigurować poprawnie środowiska, ale pewnie wynika to z mojej nadal ubogiej znajomości tego tematu), że wielu ludzi ma zbyt mało czasu lub umiejętności aby realizować wszystkie sowje pomysły. Dokładając do tego stare przysłowie co dwie głowy to nie jedna, pomyślałem że w tak dużym mieście jak Warszawa muszą istnieć ludzie, którzy znają dobrze temat i chętnie podzielą się swoim doświadczeniem oraz tacy którzy potrzebują wsparcia.

Reasumując. Czy sinieje jakaś grupa hobbystów, którzy mają więcej pomysłów niż czasu na ich realizację i są chętni się spotkać w realu żeby wspólnie próbować rozwiązywać problemy, tworzyć wspólnie ciekawe projekty itp. Taka wymiana wiedzy i umiejętności na dłuższą metę sprawia, że oszczędzamy czas i pieniądze dając to w tym jesteśmy dobrzy i delegując to czego nie umiemy jednocześnie się ucząc.

Mieszkam obecnie w Warszawie i taka lokalizacja wchodzi w grę. Czy ktoś słyszał o istniejącej grupy konstruktorów, programistów, probiotyków, do których można się dołączyć nie będąc w kręgach studentów ? Może ktoś jest zainteresowany utworzeniem takiej grupy.

0 2
  • #3 24 Lip 2013 10:52
    betoven
    Poziom 12  

Ciekawe... Kiedyś o tym słyszałem, ale wtedy mieszkałem we Wrocławiu a tam nie było takiego miejsca... Coś mi się wydaje że się pojawię tam w czwartek o 18.00 :)

0