Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Microsoft Office Excel 2003 - hiperłącze z podaniem loginu / e-mail i hasła

24 Lip 2013 20:51 1170 2
  • Poziom 6  
    Serdecznie witam Mam nadzieje że dobry dział ...
    O tuż mam taki problem albo raczej zadanie do wykonania :P
    1. mam program Microsoft Office Excel 2003 i on ma opcje herf czyli Hiperłącze, ale CHCĘ żeby w 1 komórce było otwieranie strony internetowej np. takiej http://www.thesettlersonline.pl i tam jest taka ramka hasło i login .. to żeby w loginie się wpisał ten @ co jest podany w A1 w ramce w Excelu ,,, i chciałem się zapytać czy istnieje zrobić tak samo A2 ale np w Przeglądarce google chrome a A1 jest robiona w Firefoxie ,, i tu jest pytanie czy takie coś jest możliwe?

2. Chodzi mi o to że jak klikne na @ to wpiszę się on automatycznie w daną stroną i tak kilka razy przypisać @ chciałem ,, co mnie przerosło .. może pomożecie?
  • Poziom 35  
    AD1. Pewnie się da.
    AD2. Nie wiem o co Koledze chodzi?

Poza tym - to musi być w excelu? Dlaczego?
  • Poziom 6  
    Obojętnie jaki kolwiek program o tuż mam 5 adresów @@ w grzę i 5 przeglądarek internetowych problem w tym że przeglądarka nie zawsze zapamięta mejla jako login...
    chciałem zrobić takie coś że np na 1 mejlu otworzy się przeglądarka o nazwie Blackhawk i w rubryce login będzie ten mejl wpisany już,.,, a w 2 mejlu otworzy się przeglądarka Yandex i również z przypisanym @ na daną przeglądarkę takie coś chcę zrobić