Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N8-00 - Unieważnienie gwarancji

24 Lip 2013 22:58 1284 2
  • Poziom 9  
    Witam,
    Została mi anulowana gwarancja, ale może od początku.
    Telefon zakupiłem 27.04.2012r
    Dnia 18.03.2013 odesłałem telefon na naprawę gwarancyjną do Szczecina z powodu flasha( nie działał)

dnia 14.05.2013 odesłałem telefon ponieważ padł mi dotyk.
    W Szczecinie Nie dali rady naprawić wiec odesłali go do Warszawy.
    INfo ze szczecina

Info z Warszawy

Po odebraniu telefonu stwierdziłem w domu, że został źle złożony a więc z powrotem go odesłałem:
    Info ze Szczecina

Info z Warszawy:

Jak mogę walczyć o naprawienie mojego telefonu przez serwis ( pomijając pisanie odwołań gdyż już to czyniłem) i przywrócenie gwarancji ponieważ ja telefonu nie rozkręcałem.
    Z góry dziękuje za pomoc.
  • Poziom 34  
    W zasadzie to nie masz szans. Teoretycznie mógłbyś pisac maile gdzieś wyżej - najpierw do Nokii w Polsce, później w Finlandii, jednak w praktyce szanse są bliskie zeru. Trzeba pamiętać iż świadczenia gwarancyjne są dobrowolne ze strony producenta i świadczone na zasadach ustalanych przez niego. BTW: skoro zabrali gwarancję za ingerencję na płycie głównej to musieli udowodnić to zdjęciami, możesz je tu wrzucić ?
  • Poziom 9  
    Niestety zdjęcia nie mam, bo było na ich stronie 2 tygodnie. Z tego co zdążyłem zobaczyć to niby coś lutowałem na płycie głównej, a żeby takie coś robić to bym musiał mieć AIR-a.
    Cytuje:
    W nawiązaniu do naszego pisma z dnia 19/07/2013 informujemy, że z informacji uzyskanych w Autoryzowanym Centrum Serwisowym Regenersis wynika, że ekspertyza przeprowadzona w dniu 18/06/2013 dla telefonu Nokia N8-00 o numerze IMEI 351661058467790 wykazała ślady lutowania na płycie głównej. Ślady te nie powstały w wyniku poprzedniej naprawy ani też nie są wynikiem próby naprawy w Autoryzowanym Serwisie Nokia Care.

Dodano po 25 [minuty]:

Dodam tylko że pracowałem w serwisie sony a wiec wiem jakie są procedury anulowania gwarancji, a ja wiem że nic nie uszkodziłem.